Co Cię kręci? Co Cię jara?

Do czego Cię ciągnie?

2 polubienia

Jak zajaram i pociągnę, to jestem zakręcony. :crazy_face:

.pomogłem?

1 polubienie

Ja pomocy nie potrzebuję :laughing:

1 polubienie

Jaranie mnie jara

Duże rzeczy: granie muzyki, radio, taniec, pisanie, ostatnio zacząłem też rysować… im starszy jestem, tym więcej nowych rzeczy robię… choć niestety czas ucieka mi przez palce.

5 polubień

Ha,ha…Tu Cie rozumiem dokonale.Cuś na kształt uniwersytetu trzeciego wieku…Jak policze ile spraw mnie kreci ostatnio to wyszla by z tego calkiem niezła szkoła!

2 polubienia

Jest tego coraz wiecej.
Muzyka,film,literatura…Juz to wystarczy na pol zycia ale spokoju widać,nie zaznam…
Bo w kolejce stoi malarstwo,sport,filatelistyka [znowu],geografia Afryki i obu Ameryk,wybrane fragmenty z historii [ostatnio czas Marii Antoniny i Ludwika XVI]…
A poza tym,kreci mnie pisanie.Co z tego wyniknie,nie wiem… :thinking:

1 polubienie

Pamiętasz pytamowe rysowanie i konkursy?

1 polubienie

ja nie rysowałem wtedy :slight_smile:

Dzisiaj otwierają sklepy…Niech wiec przeleci ta pierwsza fala a ja sobie poczekam na wolny dzień…I wtedy sobie odbije to cale pół roku! :joy:

1 polubienie

Do podróży mnie ciągnie…za dużo tych lockdownów, kwarantann, siedzenia na tyłku.
W tym roku w końcu pojechałam na wakacje na 6 tyg.: polskie morze, chodziłam na plażę, na potańcówki w parku, kilometrowe wycieczki plażą, jeździłam na hulajnodze, rolkach. A później zwiedzałam jeszcze przez 2 tyg wybrzeże Walii.
Nabrałam wiatru w żagle i poczułam w końcu że żyję. Już w sierpniu zarezerwowałam wszystko na następny rok, czyli Szkocja, Isle of Sky a później Monterosso al mare wraz z okolicznymi miejscowościami na wybrzeżu Cinque Terre.
Oby wypaliło… :slight_smile:

2 polubienia

10 wpisów…Nikogo do nieczego nie ciągnie???Wegetacja?
No najwyrazniej…
Smutne…

1 polubienie

Do piwa mnie ciągnie… :sunglasses: :rofl:

Ja pier…
No to kup,otwórzi i pij! Ja mam Cie uczyć??? :wink:
Jestem na etapie czwartego i nie odczuwam potrzeby nawijania o czymś oczywistym :joy:

1 polubienie

haha, ja też dziś czwarte piję. :grinning:

1 polubienie

Plus Pink Floyd u mnie…Zaraz to wpuszcze na fejsa.

2 polubienia

A ja słucham piosenek Starszych Panów i układam rebusy.

1 polubienie

No to sie dzisiaj nie dogadamy :rofl: :joy: :rofl:

1 polubienie

Jutro na Colportera się szykuję. Znalazło mnie się na YT. Mam też parę fajnych rigtimów w zanadrzu. Faktycznie, nie dogadamy się… :stuck_out_tongue:

1 polubienie

???
To sie chyba pierwszy raz zdarza…Nie zrozumialem ani slowa z tego co napisałeś…
Od kiedy Ty ragtimy piszesz??? I to w 110 lat po Joplinie???

1 polubienie