Co czeka Polskę jeśli znów wygra PiS?

To prawda. Czytaliście 1984 Orwella? Tam tez pojawia się wszędzie mityczny wróg, który jest obwiniany za wszystko - niejaki Goldstein. Analogia nasuwa się sama.

Kołodziejczak idzie na wybory w PO

Nie chce mi sie oglądać.

To ten od Agrounii? A kogo tam wystawia PiS?

Tak ten od Agrounii. Nie wiem kogo tam wystawia PiS

Sprzedajny jak Kukiz

Jeszcze gorzej.
Agrounia nawiazuje do najgorszych tradycji ruchów, nazwijmy to przez grzeczność “ludowymi”. Do czego on Tuskowi i jeszcze jako spadochroniarz w Koninie?

Czy ja wiem. On startuje z PO a na PiSie się zawiódł

Nie dostal jedynki na jakiejs liscie?
Przeciez on robi konkurencję “firmie” PSL.
A “ludowcy” nie chcieli isc do wyborów z KO, wybrali inna koalicję to tzeba było rolników czyms innym zanęcić.
Oni juz teraz to sie juz nawet Agrounia nie nazywają, tylko Polska Praworządna.

Serio zmienili na taką nazwę? Nie jestem na bieżąco

Sprawdzilam w wiki
Do tego powstalo pare innych partyjek, ktore pewnie można znalezc w rejestrze. Jest on ogolnodostepny, ale czasu szkoda.