Co jeśli to zmutuje?

W sieci wrze. Nowy wirus.

4 polubienia

Małpia ospa to na szczęście nie Covid na to się nie umiera i przechodzi raczej łagodnie to odmiana ospy

4 polubienia

Jak to nowy wirus. Przecież artykuł od razu w pierwszym zdaniu mówi, że choroba była już znana… :wink:

3 polubienia

Aby tylko “małpiego” rozumu nie dostać, czego sobie i Wam życzę… :crazy_face:

5 polubień

“z niewiadomych powodów” :rage:
Co za przyglup to pisał???Jak coś afrykańskiego ma się rozprzestrzeniać w Europie?I to w cytowanych w artykule krajach…
Zapewne wg. “wiatrów pustynnych” i legionów latających mrówek! :frowning_face:

2 polubienia

Nie ma już czym szpalt zapełniać, widocznie.

2 polubienia

Udlyszeli ospa i panika w pueblu?
Jako choroba endemiczna wystepuje w Afryce, na 5 milionow mieszkancow strefy Madrytu 23 przypadki? Wolne zarty…
Zreszta nie jest tak zarazliwa jak ospa prawdziwa, a szczepionka na wietrzną tez troche chroni.
Ja rozumiem w Hiszpanii sierpniowe upaly w maju, ale nie dajmy sie zwariowac, wygląda na to, ze gdzieś się to przeniosło w sposób niepoprawny politycznie czyli czarny i niewykluczone, ze gej. A moze jakis zoofil? :wink:
A ludzie ostatnio nerwowi i iskra wystarczy.
Więc odwraca się uwage.

2 polubienia

Juz znalezli zrodlo zarazy w Madrycie -sauna/dom schadzek typu unisex.
Zostal zamkniety.

2 polubienia

Pewnie i tak takie parchy nie są bezpieczne, a przynajmniej je widać:/ Przepraszam za język, ale mam taki folder w mózgu, w którym jest przejmowanie się i tam już tylko jest miejsce na wąziutką teczuszkę. Musze dobrze myśleć, czy na ospę parchatą jest …

1 polubienie

A poza tym myślałam, że piszesz o podwyżkach dla nauczycieli. I nowym wirusie szydery…

Problem, ze wysypka to pozniej. Zarazic sie można wczesniej.
Ale mnie nie dziwi, po covidzie lepiej na zimne dmuchać. Zwłaszcza, ze letnie wędrówki za pasem. A tym można się od pocałunku zarazić :wink:

2 polubienia

Tak na prawo i lewo to tylko w wakacje się całujo …

1 polubienie

Niekoniecznie. Ale na pewno częściej :joy_cat:
A prezerwatywy na język nie zalozysz… :wink:

1 polubienie


…No można :thinking:

4 polubienia

Moszna
:joy: