Co myślicie na temat tego komentarza ze strony.. szpitala psychiatrycznego?

“Szpital psychiatryczny w Rybniku to jest rosyjska psychuszka gdzie sądy gdy nie mogą udowodnić winy zamiataja sprawę pod dywan i z delikwenta robią chorego psychicznie zamykają go na długie lata na leczenie marnujac komuś zdrowie i życie ale w Polsce każdy na w nosie co się tam dzieje z ludźmi. Powinni każdego sędziego i prokuratora i lekarza zamknąć na taki sam czas jak oni zamykają ludzi wtedy by zmienili podejście do tych bezdusznych metod zamykania ludzi. Polecam wsadzenie ich na oddz 9 szpitala psychiatrycznego w Rybniku z pedofilami mordercami i gwalcicielami.”

1lajk

to ktos kto o to pyta urwal sie na przepustke?

Nie mam pojęcia… ale to na pewno były pacjent. A uwagę kieruje na to, że bardzo szybko można zrobić ze zdrowej osoby -chora psychicznie…by umorzyć sprawę…

i czasem jak trudno zapakowac swira gdzie jego miejsce…

1lajk

Bzdura. Oddział dla osób skazanych to osobny budynek.Szpital w Rybniku to potężny obiekt na terenie parku,skazani przebywaja w osobnym budynku,mają spacerniak,nie widują sie z innymi chorymi.Na zwykłych oddziałach jest różnie, na niektórych jest jak w zwyczajnym szpitalu,na innych bardziej rygorystycznie.

1lajk

o Rybniku sie wypowiadac nie bede, bo nie znam
ale lodzki Kochanowek nawet za komuny to bylo sanatorium - sasiad mieszkajacy pietro wyzej byl tam ordynatorem i zwykl byl mowic, ze nie ma ludzi nienormalnych - sa zle zdiagnozowani
a co do psychopatow? raczej ich nie mieszano z paranoikami

Tak czasem bywa. Wymiar sprawiedliwości musi mieć czyste papiery. Tak sobie kupuje czas. Dużo czasu.

To takie praktyki to jakaś nowość? XD

Nic nie mysle.Nigdy tam nie bylem.
Niemniej opisana sytuacja to klasyka za komuny.I niewazne bylo czy to Rybnik czy Gniezno.

1lajk

Mnie to nie grozi. Nie moj rejon…

no tak, wrr, :rofl::joy: masz blizej do Tworek :slight_smile:

1lajk

Eee, do rejonowego mam pol godziny… :joy:

1lajk

Nie mam pojęcia jak jest w psychiatrykach, jaka jest praktyka sądowa, więc wypowiadać się nie mogę. Osobiście myślę (a może to jest myślenie życzeniowe) że jednak u nas rosyjskich psychuszek i związany z tym praktyk nie spotyka się zbyt często.
Rybnik jako wariatkowo jest na Śląsku znany, powiedzenie “zamknąć kogo do Rybnika” ma jednoznaczny wyraz.
Co do komentarza: myślę że nikt kto tam był nie będzie tego pobytu chwalił.