Co myslicie o swoich nogach?

Ha ha ha… Nie przyszłoby mi to do głowy i nie dlatego taki nick wymyśliłam. Dlatego, żeby ludziom łatwo i szybko się ten nick pisało, gdy będą pisać ze mną.

nie psuj mi iluzji że piszę z wnuczką Lennona :grinning:

Nie żyj w świecie iluzji i fantazji, bo gdy się obudzisz, zwyczajny świat przestanie Ci się podobać. Owszem, to jest net, można fantazjować, tylko po co? Pobudka może być bolesna. :wink:

postaram się opanować fantazję i skupić się na Pantropach i rebusach :smiley:

tylko dlaczego piszemy to w temacie o nogach ??

Thorhild, ależ ja niczego Ci nie narzucam. Rób tak, jak lubisz.

Dlatego, ze piszemy to siedząc i nogi nam się rozleniwiają. Trzeba wstać i przejść się chociaż treoszeczkę. :joy:

Muszę amputować temat, od przyszłego tygodnia przejdziemy na tyłki :upside_down_face:

no chyba że wolicie “przodki” ? :stuck_out_tongue_winking_eye:

A na czyje tyłki przejdziemy? :thinking:

Zmień na Thorhilda… :sunglasses: :rofl:

oj usunęło mi się coś

Jak zmieni, to będzie dziewicą Thora, a tak, to jest dziewicem Thora.

może będę Orleański albo Orlen (Obmajtek)

I tak przeczytałam. Przed moim sokolim okiem nic się nie ukryje. :stuck_out_tongue_winking_eye: :joy:

a mi się birbant kojarzy z trabantem :grin:

A znasz znaczenie tego słowa? Ja znam. :wink:

ja też ale skojarzenie to skojarzenie

Też sympatyczne skojarzenie, bo trabant, to mydelniczka, więc to skojarzenie sugeruje, że kolega @birbant jest bardzo czyściutki zarówno fizycznie jak i duchowo. :stuck_out_tongue_winking_eye: :smiley:

wolałbym go nie sprawdzać mimo wszystko co ma pod maską :smiley:

No i avatar kolegi @birbant sugeruje niepomierną łagodność, bo wszystkie miśki to takie przytulaczki futerkowe.
Pewnie, że nie sprawdzaj. Twoje skojarzenie mówi wszystko :upside_down_face: