Co myślicie o takim banerze? Który ma na celu niby uświadamianie spoleczenstwa

image

Chodzi tylko o zdjęcie które zobaczycie po kliknięciu w link… Nie wiedzialem jak go wstawić XD

  • Popieram
  • Naziści to kosmici
  • Nawet Hitler to Austriak
  • Ręce precz od Niemców
  • Naziści to Niemcy którzy wywołali wojne

0 głosujących

Proszę :rofl:

1 polubienie

Myślę że niektórym nigdy nie będzie dość rozpamiętywania zaszłości.

5 polubień

A słyszeliście co Merkel powiedziała na obchodach zakończenia 2 wojny? Coś w stylu że Niemcy w końcu uwolnili się od nazistów!! Szok XD

Chodzi o to ze ludzie myślą że naziści to jakiś obcy naród był z kosmosu a niektórzy nawet ze więcej z Polakami mieli wspólnego niż z Niemcami. Nie trudno wiedzieć to będąc Polakiem…

Niektórzy to z siebie wypierają. Przykładem są żołnierze wyklęci którzy w większości zwykłymi bandytami byli.

2 polubienia

Zawialo jakąś antypolskoascia :rofl:w stosunku jeszcze do tego o czym w pytaniu XD

No nie do końca. Po prostu są tacy co zakłamują historię. Były złe i dobre momenty i nie można tych złych wymazać.

3 polubienia

No tak ale temat jest o tych za wszelką cenę wymazujacych historie Niemiec xd

Niemcy byli i źli i dobrzy. II woljna to już dawno temu się skończyła i praktycznie winowajcy nie żyją.Co innego gloryfikowanie bandytów a co innego czepianie się wnuka za dziadka z wermahtu.

4 polubienia

Nazizm narodził się w Niemczech. poparła go większość Niemców, co doprowadziło do światowej katastrofy i ludobójstw na wielką skalę. To fakty.

Ale Niemcom udało się odciąć od nazizmu i dziś są bardzo pokojowo nastawionym krajem o pełni demokracji. Nie oznacza to, że nie pełza tam neonazizm. Z tym, że żaden kraj nie jest od tego wolny. Polska ma wszak swych narodowców, a to jest to samo. Póki co, to jest zjawisko marginalne. Ale w dziś w Polsce, ruch narodowościowy ma większe przyzwolenie polityczne, niż w Niemczech.

Uważam, że ci co wystawili takie bannery, to idioci, a ci co to akceptują, także.

Podejrzewam jednak, ze to zdjęcie nie do końca jest autentyczne.

5 polubień

A kto się czepia wnuka za dziadka? Przecież wiem że Niemcy byli dobrzy i źli.

Zdjęcie jest autentyczne. Baner stoi obok jakiejś wielkiej galerii handlowej. A myślę że ci co wystawili ten baner maja po prostu dość nazywania Niemców nazistami i tej całej akcji po której koleś w Ameryce dzięki amerykańskim filmom, praktycznie nie wie kto to był nazista

Przypomnę pis w kampani prezydenckiej. Ty teraz się czepiasz wnuków :slight_smile:

1 polubienie

Z tego zdjęcia wynika co innego. Być może masz rację, ale ten fragment jest wyrwany z kontekstu i trudno ocenić, że nie jest jednoznaczny.

Amerykańskie filmy wojenne to zło. Zakłamują IIwŚ jak diabli.

1 polubienie

Nie rozumiem tego co napisałeś. Ja się czepiam wnuków? Xd

Tak piszą na jakiejś regionalnej stronie internetowej i potwierdza to nawet jakiś człowiek w komentarzach że widział to.

To był akurat żart. A sam baner jest dość ironiczny i można go zrozumieć na 2 sposoby.

1 polubienie

No teraz jest już wiem. Ale czegoś się domyślałem, że to coś nie tak.