Co myślicie o takim banerze? Który ma na celu niby uświadamianie spoleczenstwa

Pożyjemy zobaczymy, ale jestem za tym żeby każdemu dać szansę na poprawę :rofl:

Dla mnie ma to o tyle sens, że trudno mi uwierzyć, że cały naród da się wrzucić do jednego worka, że niby każdy Niemiec to nazista.

1 polubienie

Nie rozumiem takich skomplikowanych zdań… Xd

Nie tylko takich skomplikowanych zdań :rofl::rofl::rofl::rofl:

2 polubienia

Pewnie tak xd

Dlatego nie jestem pewny czy jesteś za czy przeciw, więc zamontowalem ankiete

Kazdy narod a przynajmniej sily rzadzace,ma takie skolnnosci.u nas tez nie przyjmuja niektorzy do wiadomosci ze byli szmalcownicy,ze polskie wojska urzadzaly jatki itp.
I do tego sa jeszcze tak obludni i zaklamani ze jak im postac historyczna nie pasuje do obrazka to ja eliminuja.I na odwrot oczywiscie. :face_with_raised_eyebrow:

4 polubienia

Jak dla mnie plakat jest jednoznaczny, nikt w znaczeniu dosłownym nie nazywałby Niemców najbardziej niewinnym narodem w historii.

Oczywiście nie należy wrzucać wszystkich Niemców żyjących w tamtych czasach do jednego worka, ale faktem jest, że nazizm narodził się w Niemczech i nazistami byli głównie Niemcy, a nie są to (jak niektórzy próbują udawać) jacyś obcy najeźdźcy, którzy siłą przejeli u nich władzę. Sądzę, że właśnie takiemu przedstawianiu Niemców jako ofiar próbował sprzeciwić się autor plakatu i z tym się zgadzam.

2 polubienia

To idiotyzm, biorac pod uwage pochodzenie. To mial byc w AK??? Przy okazji: Ratzinger byl w Hitlerjugend…

1 polubienie