Co myślicie o takim domku dla chłopa bezdzietnego bezżennego?

Kawalerki w Warszawie chodzą teraz po 4k.
Za 4k można wynająć dom na wsi. (doliczyć tylko media trzeba i ogrzewanie)
Przykład:

dom 250m^2

dom 120m^2

Postawiłbym sobie wielkie biurko przy tych oknach i tak pracował cały dzień na 2 etaty. Tylko trochę misiów, dzików i węży z lasu się boję.

1 polubienie

Ogrzej taka stodołę. Po zakupy 40 km w jedną stronę a do znachora we wsi bizej niz go lekarza. Na takim wygwizdowie to by mi musieli doplacic zebym zamieszkala.

1 polubienie

Teraz to się nie opłaca ani wynajem ani kupno na kredyt. Współczuję młodym.
Dziki kraj.

2 polubienia

Kto to będzie sprzątał?

1 polubienie

po zakupy 8km a w drugim przypadku 5km

wynajmę Ukrainkę

Dawny znajomy w drugiej pracy przy zdalnym pulpicie, programuje online frezarkę CNC. A kompa stacjonarki u mnie nie był w stanie przywrócić do życia. 4 tysie przy wynajmie to drogi standard. U mnie wynajem mieszkania umeblowanego ! to od 1500 - 3000 zł + jednorazowa kaucja na ewentualne szkody czy remonty około 1000zł, przed wojną na Ukrainie było taniej. Są też na sprzedaż nie wykończone domy na własnej ogrodzonej działce z ogrodem i garażem, w różnym stopniu - większość pod dachem, ale to już byłby potrzebny kredyt

1 polubienie

W Italii są domy za symboliczne 1€ przy zakupie, jak masz pomysł na swój biznes

1 polubienie

Założymy spółkę z.o.o

1 polubienie

raczej ZOO będzie pierwsze

1 polubienie

:stuck_out_tongue_winking_eye::thinking:mogę sprzedawać bilety i zapiekanki w tym ZOO :face_with_raised_eyebrow::wink:

2 polubienia

Tiaaa, wglebilam sie w ten jednoeurowy temat.
Inwestycja rzędu co najmniej 200 tys. I to jak mafia da rozsądną stawke za ochronę.

2 polubienia

Widzę, że najpewniejsza fucha już zajęta :roll_eyes:

1 polubienie

Ej no możemy się zamieniać pani prezes

1 polubienie

Może lepiej nie: biletów ode mnie nie kupią a zapiekanki zjem sama i będe jeszcze grubsza.

1 polubienie

Jeśli ktoś w tytule ogłoszenia pisze “6 pokoje”. to niczego dobrego nie spodziewałabym się.

4 polubienia

czemu

bo dom może mieć 6 pokoi, ale nie 6 pokoje

2 polubienia