Co myslicie o tlumie ludzi zblizajacym sie do polsko bialoruskiej granicy?

Pamiętam. W tamtym Twoim temacie starła się ideologia z praktyką. Wybieram zawsze praktykę. Oczywiście, że miałeś rację. Rozwój wszystkich państw i cywilizacji, to bezustanny ruch przemieszczających się ludzi, mieszanie kultur. Było parę nardów, co koniecznie chciały być samodzielne i takimi się stały. Było.

2 polubienia

Do tego trzebaby zaangażowania z podniesioną przyłbicą a nie w panicznym strachu prze walcem poprawności politycznej.Ale faktycznie,zaczyna sie coś dziać i np. w Anglii,nie ma tygodnia by nie deportowano jakichś cweli.
Co ciekawe,to prawie zawsze sa afrykanie a nie tzw.“ofiary” azjatyckich wojen…

2 polubienia

Najwyższy czas by się za to wziąć z głową. Niemcy też już zmienili ten system.

2 polubienia

Ja to wczoraj myślałam, ze z tapczanu spadnę.
Moja mama żyła cały dzień wczorajszy w przekonaniu, ze to białoruska i moskiewska dzicz ruszyła na Polskę a nie migranci ? Moze dlatego, ze tam Murzynow nie pokazywali?
Nie wiem czy choć z grubsza udało mi się jej wytłumaczyć, ze ci ludzie nie mają nic wspólnego z Armią Czerwoną?

2 polubienia

W Grecji do dzisiaj są ludzie którzy boją sie Turków.Nie ma w tym nic dziwnego biorąc pod uwage wiek…

1 polubienie

Jak byś wczoraj widziała tvp info też byś tak myślała.

2 polubienia

Powyżej wkleiłem screena z TVP Info. Wojna! :slight_smile:

2 polubienia

Mam wrażenie że ludzie w to wierzą… Dziś w 2 sklepach wszystko wymiecione i ludzi jak w sobotę.

2 polubienia

Wszystko jest co najmniej o jeden krok za pózno.Oczywiście dobrze ze sie coś dzieje bo lepiej pózno niz wcale…Ale tych osiedlonych,na czele z ich mullami którzy najczęsciej są po prostu wojennymi podżegaczami,nikt juz nie ruszy aż do kolejnej zbrodni.
Bo tego ze najpierw musi sie coś stać,niestety nikt nie kwestionuje.Doczekalismy czasów gdy prewencja wlasciwie nie istnieje.

1 polubienie

Właśnie włączyłem i usłyszałem coś co mnie zastanawia… Białorusini oddają strzały hukowe w Polską stronę… Od kiedy hukowe oddaje się w stronę?

1 polubienie

Podobnie żmijowatej wypowiedzi juz dawno nie czytałem.

3 polubienia

Myślę, że tych kroków na naprawienia jest więcej niż jeden. Ale to nie oznacza, by biernie czekać, co dalej…

1 polubienie

Gumowy, od początków Księstwa Moskiewskiego po dzień dzisiejszy z tamtejszych ust jeszcze nie padła prawda.

5 polubień

Widzisz ile sie traci siedzac w zapirenejsjkim kraju?

1 polubienie

Przypadek? wczoraj nachalnie wyświetlały mi się reklamy lotów za granicę…

3 polubienia

Google w myslach czyta?

Albo po analizie położenia geograficznego dopasowuje reklamy. Tamte wyglądały jak by mówiło mi że mam się z tego kraju wynosić.

2 polubienia

To niech sami przyjmą tę hordę. Oni w końcu mają tradycję obozów karnych a u nas co te chłopy będą jadły?

A mi ostatnio wyswietla kosmetyki i swiateczne kosze pelne win i cymesow rozmaitych…


To raczej podrozy planowac nie będę :wink:

1 polubienie