Co najbardziej lubicie jeść z grilla?

Ja tam zadowolę się wszystkim, byle fajni ludzie ze mną byli.

3 polubienia

Już notuję panie mądraliński :wink:

1 polubienie

Z grilla uwielbiam wszystko:)))
Jesli jesteś zainreresowana to napiszę Tobie trzy propozycje,2 propozycje na sałatkę i jedną propozycję na sos,który jest tak rewelacyjny,że jak go robię to nikt nie rusza keczupu,musztardy,majonezu etc.
Sos-natka pietruszki zblendowana z czosnkiem(ja daję 2 ząbki-ale u mnie jest on mega ostry),solą i oliwą z oliwek. Z oliwą trzeba uważać by jej nie przelać. W orginalnej wersji jest jeszcze papryczka chili ale ja jej nie daję. Jeszcze nie było osoby,która nie wychwalała ten soso:))
Sałatka nr jeden-bardzo drobny makaron ugotowany wymieszać z kukurydzą z puszki,posiekanym ogórkiem zielonym i świeżym koperkiem. Przyprawić wg uznania i podlać oliwą z oliwek. Taka prosta ta sałatka ale to jest w niej genialne. Robiłam ją jeszcze w wersji z majonezem ale rodzina i goście zdecydowanie wolą z oliwą.
Sałatka nr2- makaron ugotowany o dowolnym kształcie,cebula czerwona poszatkowana,zielony ogórek,pomidor,papryka czerwona i zółta, kukurydza z puszki,zioła prowansalskie,bazylia (świeża lub suszona),sól,pieprz i oliwa z oliwek. To jest podstawowa wersja,wersja bogatsza jest taka,że ja daję oliwki czarne i krewetki.
I jeszcze zwykła sałatka,miks sałat,cebula czerwona,ogórek,pomidor,rzodkiewka,czosnek,awokado,przyprawy i oliwa.
Moje propozycje,które przygotowuję zawsze szybko znikają a sos to już w ogóle wymiata:))

5 polubień

Dobra a co to jest?

@mężatka sos brzmi zajebiscie, a sałatki na tym samym poziomie oceniam .
Wszystko proste!
Mam zrzut ekranu już :smile:
Dzięki!

1 polubienie

Jak to co?
Sałatka…

hmmm a bez wódeczki?

2 polubienia

Malita nie mówię,że teraz ale jeśli kiedyś się zdecydujesz to daj znać,czy faktycznie posmakowało:))

1 polubienie

Z wódeczką, a jakże.

2 polubienia

birbant ufff:)) może to nie brzmi dobrze ale ja jako kobieta jednak wolę wódkę od piwa

2 polubienia

Piwo musi być zawsze i wszędzie, wódka tylko na okoliczność. :blush:.

2 polubienia

Karkówkę zdecydowanie.
Sałatka z pomidorów i sera żółtego, szybka i smaczna.
Koniecznie sos czosnkowy, coś w stylu tzatzyków.

3 polubienia

Kiełbasę z sałatką grecką najbardziej lubię. :blush: dobrze wypieczoną na granicy przypalenia. Kiełbasa nie może być tłusta, wolę suchą jakąś byle nie było w niej dużo słoniny.
Dla nie jedzących mięsa kupuję wielkie ziemniaki i częściowo gotuję te ziemniaki w wodzie by były prawie ugotowane. Następnie kroję na pół, smaruję masłem czosnkowym, zamykam, zawijam w sreberko i tak na ruszt. Pychotka z sałatkami super można też oczywiście z grillowanymi warzywami zjeść ziemniaka lub po poznańsku z gzikem :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

mimo wszystko - kiełbasę. Ja wiem że jest to produkt najniższego sortu. Oczywiście lubię wszelkiej maści karkówki, szaszłyki, boczki.
Do tego lubię sałatki/surówki na bazie pekińskiej.

2 polubienia

W ten poniedziałek miałam grilla i była nawet kaszanka domowej roboty obłożona cebulą,pychota!!!

3 polubienia

Właśnie miałam napisać , krupniok/kaszanka obłożona talarkami cebuli i kiszonej kapusty, zawinięte w folię aluminiową. Rarytas.

2 polubienia

od razu pod sukienkę :smiley:

3 polubienia

a to jakoś zalewasz?

1 polubienie

Pychota :heart:

Najbardziej jednak kielbaski:))Ale nigdy nie wybrzydzam bo lubie wszelkie pieczenie:))

4 polubienia