Co najbardziej lubicie jeść z grilla?

Nie przepadam za grillem, wolę ognisko. :slightly_smiling_face:
Ale jeśli chodzi o grill, to zdecydowanie kiełbaski i grillowane warzywa :smiley:

2 polubienia

Swojską kiełbasę i kurczaka :slight_smile:

2 polubienia

Przypomniało mi się coś. Jeśli szykuję mięso na grilla,to bardzo lubię drobno zblendować cebulę i czosnek i obłożyć tym mięso. Oczywiście mięso wcześniej powinno być obtoczone przyprawami i posmarowane np. musztardą samą albo delikatnie wymieszaną z ketchupem. Jeśli ktoś nie lubi by cebula i czosnek była na mięsie to przed samym położeniem na grilla po prostu to zeskrobać,wtedy pozostaje super smak na mięsie.

2 polubienia

Grillowane bakłażan i cukinia są super. Pieczarki też. Chleb (chociaż lepszy z ogniska) też super. Papryka… Można to jeść osobno i tak mi najbardziej smakuje, można nadziać na szaszłyk. Trochę tego jest, nawet, jak się nie je głównych “dań” na grilla :slight_smile:
Sałatki…pomidor z mozzarellą i bazylią, i trochę świeżo mielonego pieprzu. I tyle. Najprościej, jak się da.

1 polubienie

U mnie też ognisko bije grill na głowę, ale dzisiaj się wybieram na grilla właśnie (do rodzinki :expressionless:)…nie lubię tego, tak szczerze, ale ok.

2 polubienia