Co napisać?

MAM wymyśliłem że napisze coś takiego

Sorki niechcący i potem dopisze jeszcze a przy okazji co tam na wakacjach słychać

2 polubienia

@tom72828 Tak. Dobry pomysł. Najtrudniejszy pierwszy krok.

3 polubienia

Może Ty się pospiesz z tym pisaniem bo nim się ogarniesz to dziewczyna zdąży za mąż wyjść…:woman_facepalming:t3:

4 polubienia

nie bzdura, literatura.

Fantastyka :grin:

3 polubienia

Wiesz co? Zmierzaj w kierunku jakiejś konfrontacji, bo czas leci a Ty jesteś w punkcie 0.

2 polubienia

Co Ty nie powiesz :scream:

Edith.
Ale ze ja???

1 polubienie

@tom72828 I jak Ci poszło?

@Nunu Hehe, przyjaciel mojej koleżanki 2 lata się zbierał, żeby ją bliżej poznać…

1 polubienie

8 klasa?
Toć WY jeszcze DZIECIAKI jesteście…
A serio?
To zapytaj ją: co ją interesuje?
Zaproś do kina czy na inną imprezę,ale jej pozwól wybrać…
TAK SIĘ KIEDYŚ ZACZYNAŁO… :wink:

3 polubienia

co Ty znowu - teraz nie miec narzeczonego w przedszkolu to juz stara panna.

4 polubienia

To na pewno WINA DIETY… :innocent:
RODZICÓW?

3 polubienia

To pewnie przez te kurczaki hormonami karmione :wink:

No narazie jest tak że wtedy jak mówiłem napisałem hej i cofnąłem wysłanie wiadomości no i ona odczytała ale nic nie odpisała nawet znaku zapytania ja też nic nie pisałem i narazie stoi to tak w miejscu mogę dodać że służe z nią w poczecie sztandarowym

@tom72828 Ej no!!! Myślałam że już dawno ruszyłeś z tematem! Co tak za poczet sztandarowy?

1 polubienie

Upały idą…Bez upału chociaż się nie myśli, że się spoci…

Nwm pobróbuje coś tam z nią pogadać w roku szkolnym czy coś a co z tego wyjdzie sie zobaczy

Masz czas. Niektorzy szczesliwymi ojcami zostaja po 70. roku zycia :grin:

2 polubienia

Ej życie ucieka. A ty juz jak widzę nieomal 3 tygodnie z tematem stoisz. Zaraz wakacje się skończą. Napisz cokolwiek. A jeszcze lepiej spotkaj przypadkiem. Czy to naprawdę takie trudne? Tamta usunięta wiadomość się nie liczy.

3 polubienia

Mówiłam, że przypadkiem …na 2godzinne spacery chodzić. W razie czego powiesz, że nie możesz spać. Albo 3-godzinne;)

3 polubienia