Co oni zwariowali? Pchaja sie do Kijowa zamiast siedziec w wygodnym fotelu

Tak samo info od ukraincow ze niby ruski dron przekroczyl polskie granice… to jest podejrzane…

Może chociaż tylko Polacy do nieba pójdą, to lepsze z dwojga złego, skoro i tak każdy kiedyś umrze…

2 polubienia

Wbrew pozorom co gadaja w mediach, sytuacja robi sie coraz gorsza… przynajmniej dla Polski

3 polubienia

Dzięki tym opowieściom jesteśmy w stanie współczuć i pomagać. Polacy jeszcze nie zmienili się w zimne zobojętniałe roboty myślące tylko o własnym tyłku.

5 polubień

Pomagac uchodzca tak, ale nie wplatywac sie w wojne narazajac swoich obywateli. Dla polski to polacy maja byc najwazniejsi

1 polubienie

Tu bywa roznie - niestety trafia się sporo mawiedzonych zarazonych ideą doskonałego komunizmu. Ale nie powiem - nie mają znieczulicy, tylko chcieliby cały świat zbawić.

Są bohaterzy i są tchórze.
Jak myślisz do której grupki bardziej pasujesz? Nie wiesz? To ci powiem.
Do tchórzy. Najłatwiej wszak przyjdzie ci zamknąć oczy i udawać że nie istniejesz bo to przecież nie nasza wojna,nie nasz problem a pomaganiem to się tylko narażamy mości Putinowi.
A że nie znamy Ukraińców? A co oni z kosmosu?
Są dokładnie tacy sami jak my.
A nie… sorry. Jaja mają większe niż jakieś 40%procent Polaczków.Albo i więcej.
Idź zobacz zdjęcia tych 18letnich dzieciaków które jako tarcz używają swoich deskorolek…A potem schowaj głowę w piasek i siedź bezpiecznie…W nie swoim kraju …O ironio…

A Polska i Polacy pisze się przez P.

4 polubienia

Ale ty nie rozumiesz o co mi chodzi… gdybys ty rzadzila Polska to pewnie polska juz dawno wypowiedziala by wojne Rosji bo ta zaatakowala Ukraine i nie obronilo by nas nato bo nato nas nie onroni jezeli to my zaatakujemy.

Trzeba myslec dojrzale… czego ci brakuje

Ponad 80 ukraińskich dzieciaków Rosjanie już zamordowali. Ile jeszcze mają zamordować, byś uznał, że już można pomagać?

4 polubienia

Hahah ty za to dojrzałością powalasz.
I dlatego co chwilę swoje wpisy usuwasz.

Jak pomagac? Narazajac 35 mln polakow na ten sam los? To bardzo… glupie i nieodpowiedzialne myslenie…

Wiesz co? Lepiej nie żyć wcale niż żyć w świecie, w którym obojętnie patrzy się na zabijanie kilkuletnich dzieciaków.

1 polubienie

Usuwam niektore wpisy zeby cie nie zabolaly moja szxzeorsc… robie to przez poprawnosc polityczna xd

Chidzi mi o dojrzalosc do tej sytuacji… a nie jak jezdziec bez glowy…

Joko,tak poważnie to z nim nie ma co na ten temat dyskutować…Ekspert politolog. Ja jak czegoś nie wiem,nie rozumiem - to pytam mądrzejszych. Foka udaje że wie. I nie pomoże bo mu ten z dużymi oczami nie pozwala się narażać… A nie, czekaj…on o cały nasz naród…z troski…
Tragedia. Jak to dobrze że moje dzieci znają empatię, odwagę i mają serce i chęci do pomocy bo bym się załamała jakby mi takie głupoty gadały…

Caly swiat patrzy obojetnie… mi tutaj chodzi tylko o to ze TO POLSKA JEST W TO WCIĄGANA…

Dlaczego zachod sie boi i chce sie nami wyslugiwac? O to mi chodzi… chca nas rzucic na pozarcie naiwnych… czemu szef niemiec czy francji nie pojechal do kijowa?

Szczerość nie boli. Głupota owszem.
Idz się połóż w miękkim łóżeczku,przykryj ciepła kołderką i śpij bezpiecznie nie myślac o nikim innym poza sobą.

1 polubienie

Poczekaj… Będzie miał swoje dzieci, to inaczej zagada :joy:

Ja mysle o swoim kraju chcac pomagac uchodzca z ukrainy. Ty najchetniej wyslalabys armie polskich zolnierzy nie patrzac na to ze mielibysmy w polsce to samo co w ukrainie… taka roznica…

Nie. Nie wysłałabym Ja najchętniej poszłabym tam z Nimi .
Jak widać mam jaja. Ty truchlejesz biedactwo ze strachu a przecież w innym państwie mieszkasz.

Wtedy to na księżyc z nimi ucieknie…

1 polubienie