Co przewidujecie, że może się wydarzyć lub wydarzy się na początku lub po prostu w pierwszej połowie 2021 roku?

Macie jakieś przypuszczenia ?

poprzedni rok oduczył mnie przewidywania na dobre. :rofl: :rofl: :rofl:

3 polubienia

Kryzys bedzue.
A co dalej o wole nie myslec.

2 polubienia

Czyli teraz?
Nie.
Nie mam przypuszczeń.
Chce tylko odpocząć bo mam w sobie 11 dyżurów.
A tylko juz,8 piw…
TCS jak marzenie…
Pogadamy jutro bo nic mi nie przychodzi do glowy…
Starzeje sie… :innocent:

3 polubienia
  1. Zaszczepią nas.
  2. Więcej młodych kobiet będzie znerwicowanych (nie mogą pracować tylko muszą być w domu ze swoimi przez siebie wychowanymi dzieciaczkami i nie wytrzymują już z nimi).
  3. Już wszyscy jesteśmy bardziej smutni, zza masek widać poważne lub smutne oczy - to chyba już tak będzie, albo i jeszcze bardziej.
2 polubienia

Smutni bardziej niż zwykle ? To w ogóle możliwe :wink:

2 polubienia

Nie trzeba być jasnowidzem.
Wzrośnie bezrobocie, spadnie obrót towarami, pogłębi się frustracja i niezadowolenie, podwyżki cen i usług przyprawi nas o ból głowy.
Jeszcze wymieniać?

2 polubienia

Na całym świecie to tak jak @efka napisała.

Ale w Polsce…
Dalszy wzrost dobrobytu, rozkwit demokracji, zaufanie do wybitnych mężów stanu, kolejne spektakularne zwycięstwa nad pandemią, sukces komisji która wyłapała już wszystkich pedofilów w kk… i żadnego więcej nie znajdzie. Dobre czasy nadchodzą :wink:

5 polubień

No i jakies obce antypolskie geny na ulicach poprotestują czasami… Nie może być idealnie.

Obce i antypolskie geny… to nami rządzą. Rosja nie mogłaby sobie wymarzyć skuteczniejszych agentów.

Przewiduje dalszy upadek kinematografii oraz brak muzycznych odkryć.Pojawią sie moze 1-2 plyty,na ktore zwroce uwage…
Fala reklam i “calego tego zgiełku”,dalej bedzie odbierac ludziom rozsądek oraz wlasny osąd…
Ludzkość dalej bedzie sie okopywac we wlasnych"włosciach",w reakcji niejako na tych ktorzy wychodzą na ulice by niszczyć,demolowac itp. co zwykli nazywac"manifestacja swojej osobowosci" :roll_eyes:
Rola chama wzrosnie.Tak jak przewidzial to Zemeckis w “Powrocie do przyszlosci 2”.Tam przewrotnie,w zyciu bedzie mniej kolorowo…
Spadnie radykalnie ilosc pozytywnych wiadomosci.Obśmianych jako naiwność,glupota…
Glosem pokolenia stanie sie taki Granerud lub …Żyła,kazdy w swoim rodzaju.To oczywiscie u nas bo o skokach w świecie,dzisiejsze pokolenie nie wie nic i wiedziec nic nie chce.
Polityke mam tam gdzie slonce nie zagląda ale…Życze wszystkiego najlepszego ludziom ktorym sie chce.Podziwiam!
Fingers crossed,Holownia!!!

4 polubienia

Ale to Tuska czy Komorowskiego można było posadzac o knucie z Rosją… Zresztą było mówione ze to nie do pomyślenia żeby tak niebezpieczny człowiek dla Polski został prezydentem…

PiS po prostu nienawidzi Rosji oficjalnie… No i sprowadza swoimi działaniami Polskę do niby czasów niby komuny i to tyle…

Pis ma tak głęboką nienawiść do Rosji, że nas do niej przyłączy. To co robi w EU, to jest antypolskość do niewyobrażalnej potęgi.

2 polubienia

Będzie kontynuacja walki z covidem, dalsze strajki kobiet.
To będzie także międzynarodowy rok chorób psychicznych. Covid zasiał wszak w narodach lęk, bezrobocie i izolację.
Będzie też 3 fala pandemii bo większość z nas szczepić się nie chce. Ostatecznie będzie przymus.
To będzie trudny rok.

2 polubienia

A jaki waszym zdaniem @benasek @birbant @okonek PiS ma stosunek do Rosji tak naprawdę ? Czy tylko oficjalnie nienawidzą Rosji ? Czy nienawidzą ich na równi z Niemcami ?

Ja tam nie wiem … Faktem jest, że to co się odwalało to ciężko pojąć jak mogło do czegoś takiego dochodzić, no ale z drugiej strony co by nie mówić … Niby Jarosławowi zginął brat pod Smoleńskiem …

Pytanie jak to on przeżywa tak naprawdę, a na ile to teatrzyk … Bo nie mam najmniejszej wątpliwości, że teatru wokół tego to było i jest naprawdę sporo …

3 polubienia

Ty tego nie pamietasz ale ok. 20 lat temu,obecni pisowcy,zasilali ochoczo szeregi wielbicieli RM.
I glosili wszem i wobec ze tylko wschód jest wlasciwym kierunkiem dla naszego rozwoju.Co ciekawe,Leszk Moczulski z KPN,to samo myslal o LSD,gdy rozszyfrowal PZPR jako"partie pachołków Rosji" czy jakos tak…
Im wiecej socjalizmu lub totalitaryzmu tym wiecej stycznych…Zwróc na to uwage,jesli Cie to interesuje.

3 polubienia

Ale im się pozmieniało … Teraz to tylko USA …

ok 20 lat temu czyli rozumiem, że około 2000 roku ? A więc już po upadku komunizmu …

2 polubienia

Oczywiscie.Grubo po upadku takowego.
Przechowuje “dowody rzeczowe” ale mam to w Poznaniu.Pamietam kapitalny artykul przechrzty Niesiolowskiego ktory wprost z objec ZCHN trafil pod skrzydla Wyborczej…Piora jednak przez to nie stracił.
Szkoda ze tego nie mam tutaj…Wrrrrr :roll_eyes:

3 polubienia

Czyli Korwin nie był pierwszy i oryginlny jeżeli chodzi o prorosyjskość i “upatrywanie przyszłości z Rosją”… Swoją drogą ciekawe od kiedy Korwin jest prorosyjski, bo chyba nie od zawsze … ?

1 polubienie

Korwin jakby w Modkwie placili w euro, to juz by pewnie w Dumie zasiadal, a nie byl przez 4 lata europoslem.

2 polubienia