Co robicie gdy macie tzw. "Gorszy dzień"?

pocieszam sie, ze jutro moze byc gorzej. :wink:

3 polubienia

NIC…po prostu NIC…

Różnie reaguję. Czasem wymyślam zadanka, czasem włączam to, co mnie interesuje lub zaglądam do książki a czasem po prostu włączam sobie na przykład taki film i te moje problemy jakby nieco mniejsze się zdawały wobec tego ogromu rzeczywistości …

2 polubienia

Niegdyś wyładowywałem się w siłowni do bólu, albo na sprzęcie bokserskim. Aż do ciemności w oczach. Potem piwo i spać. Teraz topię się w wspomnieniach. Mój Boże…, żebyście wiedzieli, ile mam przepięknych wspomnień…

6 polubień

Zamiast “się topić” zacznij rysować?malować?spisywać?
Masz poczucie humoru,może z tego wyjść niezła rozrywka…

2 polubienia

Lubię takie “topienie”. A poza tym, oczywiście, że mam zajęcia.

1 polubienie

A juz sie cieszylem na fajny temat :angry:
Edit…
Ok.Prawie zawsze czytam…A jak mam wolne,uciekam od ludzi…To nie problem bo nigdy nie trwa dlugo.
Jest jednak w tym pewna zagwozdka.Otóz lubie ludzi z tym ich"zlym dniem"
Oczywiscie w realu a nie na forum.
Jakoś szybko wracamy na normalne tory. :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Dziś mam taki. Odpoczęłam trochę, porozmawiałam z mężem i wzięłam psy na spacer. Trochę pomoglo, ale mam jutro bardzo ciężki dzień

Uciekam do ludzi, rodziny, muzyki, pracy fizycznej.
Najważniejsze by zająć czymś głowę i ręce.

O alkoholu zapomniał?
Wyjdź.

2 polubienia

Najlepiej to się nie odzywać… DO MNIE! :stuck_out_tongue:

A tak serio to słucham głośno muzyki, albo naparzam trening. Najlepiej jedno i drugie. A potem już nie mam siły o tym myśleć, biorę kąpiel i idę spać. :smiley: :smiley:

5 polubień

Próbuję się ratować i wyjść do ludzi.

1 polubienie

O! Kąpiel!!!
Najlepsza na wszystko!

3 polubienia

źródło

4 polubienia

Jak Ci wyjdę, to proteza zębowa będzie Ci potrzebna. Alkohol piję tylko dla przyjemności, Nie topię smutków w gorzale, bo ona jest radością życia, pacanie. Dorośniesz, to zrozumiesz… :crazy_face:

2 polubienia

Ja topię zarówno smutki jak i radości.
Lek na wszystko.

Bo tuman jesteś. Smutki, to w ramionach kobiety. Byle tylko usidlić się nie dać za bardzo. :innocent:

4 polubienia

2 polubienia

Kobieta też może wypić