Co sądzicie o siatkarzach?

No i mamy kolorowy zawrót głowy. Pierwsza nasza kadra trenuje w Zakopanem do eliminacji olimpijskich. Drugi garnitur szaleje w Lidze Narodów i już jest w strefie medalowej, a kadeci na Uniwersjadzie dzielą i rządzą. I też “grozi” im medal.

I ten niesamowity Vital…

6 polubień

Sądzę że dobrze ostatnio grają. Trener ma wyraz twarzy małego dziecka ale swoje robi.

Siatkarze zawsze grali. Mam zawsze bilety za free ze względu na stare znajomości.

2 polubienia

To co robią, to w pale się nie mieści. Przedwczoraj nasze rezerwy pokonały wicemistrzów świata, czyli Brazylię w najsilniejszym swym składzie, dziś w nocy pojechali z Iranem. A to tylko zastępcy naszych mistrzów świata. A do tego kadeci.

Tylko sponsoring słaby mamy. By nasi umieścili firmę na banerach przez sezon wystarczy paleta wody :frowning:

Nie taki słaby. Mamy aktualnie jedną z najmocniejszych lig świata. Do naszych śmieszno - żałosnych ligowych kopaczy nie ma co porównywać finansowo, ale sytuacja, póki co, mocno stabilna w siatce.

1 polubienie

Oj nie mówię o jakości a to że ich nawet państwo ma w du…e i chłopaki z swoich muszą wszystko.

Dodajmy 6 miejsce w świecie odrodzonych dziewcząt ktore powalczą o igrzyska niebawem…
Takiego urodzaju nie było nawet za Wagnera…
Popularność unosi ten sport jak na skrzydłach ale tez trzeba przyznac ze wystrzegamy sie,odpukac,jak dotad,rozmaitych kanalii jak w kolarstwie czy pilce recznej ze o kopanej nie wspomne,ktore potrafia wszystko zepsuc…
Z takim zapleczem ktore dzisiaj bije na zawolanie Brazylie,spokojna przyszłość…

1 polubienie

No co Ty? Nic ze swoich i dobre zarabiają.

Uwierz nie bardzo. Co prawda dawno się ni widziałem z prezesem Bydgoskiego Chemika ale… raczej wiele się nie zmieniło.

O ręcznej zapomniałeś.

Nie zapomnialem.Przeczytaj raz jeszcze.

Przepraszam. :hugs: @collins02

1 polubienie

Zazdroszczę.

1 polubienie

Nic nie sądzę, ja ich kocham :rofl:

2 polubienia

i to za free. No na ważniejszych meczach niestety z tyłu.

Nie ma co się podniecać grą dla małego procenta ponadprzeciętnie wyrośniętych, dyskryminującą ogromną większość przeciętnej wzrostem populacji.

Obowiązku podniecania się, nie ma.

1 polubienie

W piłkę nożną ciągle narzekają gdy polska przegrywa jakby tego nie rozumieli, a w siatkę ciągle szok jak wygrywa… Ale nawet nie teraz ale czasami jak oglądam to zawsze tak gadają wokół meczu jakby to rywal był mocniejszy a może nam się uda… Chyba że mi się tak wydaje tylko… Może w końcu będzie tak że nawet reserwami w siatkę wygrać z Brazylia to będzie nic wielkiego dla każdego polaka… Może wystarczy tego podniecenia wśród komentatorów i w mediach, może trzeba to uznać za normalność… Naprzyklad gdyby rezerwowa Brazylia w piłkę, pokonała podstawowa Hiszpanie, to chyba nie byłoby takiego jak my to zrobiliśmy jesteśmy wielcy tylko zrobiliśmy bo jesteśmy potęga i już… :rofl: No źle mówię? Xd

Teraz dostrzeglem ze ma tu byc quiz…Ale to chyba pomylka?

1 polubienie