Co sądzicie o siatkarzach?

No i mamy kolorowy zawrót głowy. Pierwsza nasza kadra trenuje w Zakopanem do eliminacji olimpijskich. Drugi garnitur szaleje w Lidze Narodów i już jest w strefie medalowej, a kadeci na Uniwersjadzie dzielą i rządzą. I też “grozi” im medal.

I ten niesamowity Vital…

6polubień

Sądzę że dobrze ostatnio grają. Trener ma wyraz twarzy małego dziecka ale swoje robi.

Siatkarze zawsze grali. Mam zawsze bilety za free ze względu na stare znajomości.

2polubienia

To co robią, to w pale się nie mieści. Przedwczoraj nasze rezerwy pokonały wicemistrzów świata, czyli Brazylię w najsilniejszym swym składzie, dziś w nocy pojechali z Iranem. A to tylko zastępcy naszych mistrzów świata. A do tego kadeci.

Tylko sponsoring słaby mamy. By nasi umieścili firmę na banerach przez sezon wystarczy paleta wody :frowning:

Nie taki słaby. Mamy aktualnie jedną z najmocniejszych lig świata. Do naszych śmieszno - żałosnych ligowych kopaczy nie ma co porównywać finansowo, ale sytuacja, póki co, mocno stabilna w siatce.

1polubienie

Oj nie mówię o jakości a to że ich nawet państwo ma w du…e i chłopaki z swoich muszą wszystko.

Dodajmy 6 miejsce w świecie odrodzonych dziewcząt ktore powalczą o igrzyska niebawem…
Takiego urodzaju nie było nawet za Wagnera…
Popularność unosi ten sport jak na skrzydłach ale tez trzeba przyznac ze wystrzegamy sie,odpukac,jak dotad,rozmaitych kanalii jak w kolarstwie czy pilce recznej ze o kopanej nie wspomne,ktore potrafia wszystko zepsuc…
Z takim zapleczem ktore dzisiaj bije na zawolanie Brazylie,spokojna przyszłość…

1polubienie

No co Ty? Nic ze swoich i dobre zarabiają.

Uwierz nie bardzo. Co prawda dawno się ni widziałem z prezesem Bydgoskiego Chemika ale… raczej wiele się nie zmieniło.

O ręcznej zapomniałeś.

Nie zapomnialem.Przeczytaj raz jeszcze.

Przepraszam. :hugs: @collins02

1polubienie

Zazdroszczę.

1polubienie

Nic nie sądzę, ja ich kocham :rofl:

2polubienia

i to za free. No na ważniejszych meczach niestety z tyłu.

Nie ma co się podniecać grą dla małego procenta ponadprzeciętnie wyrośniętych, dyskryminującą ogromną większość przeciętnej wzrostem populacji.

Obowiązku podniecania się, nie ma.

1polubienie

W piłkę nożną ciągle narzekają gdy polska przegrywa jakby tego nie rozumieli, a w siatkę ciągle szok jak wygrywa… Ale nawet nie teraz ale czasami jak oglądam to zawsze tak gadają wokół meczu jakby to rywal był mocniejszy a może nam się uda… Chyba że mi się tak wydaje tylko… Może w końcu będzie tak że nawet reserwami w siatkę wygrać z Brazylia to będzie nic wielkiego dla każdego polaka… Może wystarczy tego podniecenia wśród komentatorów i w mediach, może trzeba to uznać za normalność… Naprzyklad gdyby rezerwowa Brazylia w piłkę, pokonała podstawowa Hiszpanie, to chyba nie byłoby takiego jak my to zrobiliśmy jesteśmy wielcy tylko zrobiliśmy bo jesteśmy potęga i już… :rofl: No źle mówię? Xd

Teraz dostrzeglem ze ma tu byc quiz…Ale to chyba pomylka?

1polubienie