Co sądzicie o siatkarzach?

Hehe! Mylić się, ludzką rzeczą jest. :grinning:

1 polubienie

A dlaczego polacy narzekaja na kopaczy.
Bo przed lsyy po sukcesach Gorskieho i jego amayorskiej kadry,przyjeto,ze polacy z marszu maja wygrac kazde spotkanie.
Chyba pilkarze tez do tego tak podeszli.

1 polubienie

No nie,to nie tak…
Narzekamy bo pilkarze zarabiaja jak milionerzy a graja jak…Jak Legia wczoraj? :grin:
No,tak zle nie jest ale majac takich pilkarzy jak Lewandowski,Piatek czy wszyscy trzej bramkarze,ze Miliku i Grosickim nie wspomne,mozna oczekiwac nawet walki o najwyzsze trofea w Europie.
Na papierze jestesmy/powinnismy byc potega…Realia sa niekiedy kompromitujace…

Myslisz,ze beda sie narazac,na kontuzje,w Polskiej kadrze,by pauzowac,tam gdzie im placa.

1 polubienie

Piłkarzy mamy wyśmienitych. Ale polskiej ligi to nie dotyczy.

1 polubienie

Taka reprezentacja Francji ma w trzeciej jedenastce na każdej pozycji lepszych piłkarzy niż polska w pierwszej jedenastce XD no nie licząc Lewego, i napastników ale i tak Francja nie gra takim systemem jak my… Oni nie potrzebują takich napastników jakich ma Polska… Xd więc ciężko mówić że my powinniśmy być potęga jeżeli mamy 5 piłkarzy takich co potęga Francja ma 30 i to lepszych jeszcze…
(Chyba zły adresat xd)

1 polubienie

Dobry adres.

1 polubienie

W Polskiej lidze jest coraz mniej Polakow.Od tego nalezaloby zaczac rozmowe.Legia wypuscila wczoraj na boisko w Gibraltarze ledwie 2-3 a importowany Brazylijczyk,byl po meczu DUMNY z wysilku wlozonego w przebieg spotkania.
Sorry ale jak czytam cos takiego to budzi sie we mnie chec “niszczenia”.

1 polubienie

Kiedys tak nie rozumowano.I w kazdej innej dyscyplinie,wystep dla reprezentacji traktowany jest jak priorytet…

1 polubienie

Tak,nawrt 6o widac

Oczywiście, że tak. To tylko potwierdza moja opinię.

Takich ekip jak Francja lub Hiszpania,jest w Europie jeszcze 3-4.Anglia Niemcy,Wlochy…I na tym koniec.A my wlasnie teraz,niedawno wygralismy z Niemcami.Teraz a nie za Gorskiego czy Piechniczka.I to wlasnie pokazuje jakie sa mozliwosci.
I jestem przekonany ze to sie da z nich wykrzesac ale nie za sprawa Nawalki czy innych sredniakow,specjalizujacych sie w mowieniu i w modnym noszeniu.
Wyniki weryfikuja.Niemniej teoretycznie jest sto razy lepiej niz bylo w latach 90-tych czy dekade pozniej.I nie ma co narzekac na styl,gdy sa wyniki.Chyba ze podchodzi sie do pilki jak do jazdy figurowej na lodzie…

2 polubienia

W reprezentacji mamy niezły potencjał. Kilku piłkarzy z najwyższej półki .światowej. Czy któryś gra w polskiej lidze? Trzeba lat by odbudować polskie drużyny klubowe.

1 polubienie

Jedyny sport drużynowy w którym od lat jesteśmy potęgą!

4 polubienia

Od czasu do czasu ktos blysnie ale potem od razu znika,sprzedany.Zaden klub w tej chwili nie mysli dlugofalowo a jedyny klub jaki ma rezerwy na szczeblu centralnym,to od tego sezonu,Lech Poznan…W tym samym czasie kilkunastokrotny mistrz Polski,Ruch Chorzow,spadl do 3 ligi…
Najczesciej spotykana sytuacja w ekstraklasie jest uklad,3-4 krajowych pilkarzy,plus jakies balkanskie lub iberyjskie lapanki.Oraz oczywiscie Slowacy i Litwini…
Nie ma to jak siegac po sprawdzone marki…

1 polubienie

Nic. Chyba żyją :stuck_out_tongue:

Jeśli sa w Zakopanem to trafi ich prędzej szlag niż coś osiągną.

Ostatnimi czasy…

2 polubienia

Od kiedy pamiętam uwielbiam ten sport ! Sama kiedyś nawet trochę grałam :slight_smile: Do Wlazłego miałam jakąś szczególną słabość…
Lubię chłopaków.

2 polubienia

Cieszy to, że Wlazły dziś ma godnych następców.

1 polubienie