Co sądzicie o siatkarzach?

Poznałem skład ruskich w meczu z USA. Rezerwy rezerw. Można domniemywać, że skalkulowali swą przegraną z amerykańcami, żeby nie wpaść na Brazylię. Niech Amerykanie się męczą. A z Polakami ruskie we wstępnej fazie wygrali i dla nich Polska jest łatwiejszym rywalem. Ale Iran też wygrał w eliminacjach, a teraz się przejechał. I tego samego Rosji życzę, która przeciw Polsce wystawi swoją optymalną siłę. A polskim chłopakom życzę, by zagrali, tak jak w dwóch ostatnich meczach, z Brazylią i Iranem.
A nawet, jak polegną, to też czapki z głów za to, co do tej pory zrobili. Z tym, że, teraz, podejrzewam, to Rosjanie się bardziej obawiają. Są pod presją wyniku, Polacy, nie.
Jeśli Polacy zachowają tę siłę psychiczną, jak w ostatnich kilku meczach, moim zdaniem, mamy finał.

2 polubienia

No i wlasnie to sie zmienia.Dziewczyny w Final 6 zajely 6 miejsce.A obiektywnie oceniajac,sa dzisiaj w pierwszej dziesiatce co miejmy nadzieje,da im awans olimpijski.

2 polubienia

Wtedy grala inna reprezentacja Polski.Teraz dojechal jeden chlopak z Uniwersjady a wiec bedzie jeszcze inaczej…
Faktycznie,z nieustajacymi prowokacjami Rosjan,trzeba sobie radzic nie tylko umiejetnosciami siatkarskimi.

Zobaczymy. Jestem umiarkowanym optymistą. Oraz pod wrażeniem gry, tej naszej tzw drugiej reprezentacji. Najważniejsze jednak są kwalifikacje na IO. Tam nas nie może braknąć. Kilku młodych zasili kadrę, no i Leone.

Nie wiem czy Leone to dobry ruch.Taki numer jak z Olisadebe,nigdy nie sprawdzil sie w zadnym sporcie w Polsce,na dluzej niz 1-2 imprezy.Poza tym,zwyczajnie go nie potrzebujemy a jesli za tym pojda nastepni to jest o co sie bac.

Takich Leone o wielu nie ma. Olisadebe grał wspaniale i, w sumie cudzoziemców po nim nie było. Myślę, że podobnie będzie z Leone. Tym bardziej, że mamy w zanadrzu swoich. W Plus Lidze gra wielu cudzoziemców z górnej półki, póki co i to za niezłą kasę, ale oni muszą się starać, bo, jak Polak lepszy, to gra na jego pozycji. I tego brakuje w innych dyscyplinach.

Jest tego coraz wiecej w sportach walki,czy jak one sie teraz nazywaja…A co moze byc,najlepiej pokazuje przyklad Chalidowa.
Oczywiscie do sietkowki na ogol nie trafiaja typy pokroju Chalidowa ale to krok w zla strone.

Póki nie będzie następnych kroków, to nie podzielam Twoich obaw. No i Wilfredo ma już polskie obywatelstwo, mówi po naszemu i ma Polkę za żonę. Nie miał możliwości grać dla reżimu, to Polska stworzyła mu szansę. A poza tym, w tej chwili mamy taką siatkówkę, że, raczej, cudzoziemcy szans wielkich pójścia w ślady Kubańczyka nie mają.
A w ogóle porównanie siatkówki z tym całym MMA i jeszcze coś, jak dla mnie, jest bezzasadne.

To inaczej.Kiedys Holendrzy chcieli skokow narciarskich to sobie sciagneli 3 Austryjakow bez szans na austryjacka kadre…
No i gdzie sa teraz holenderskie skoki?
Polska siatka ma sie dobrze.Ale w reprezentacji kraju,powinni grac Polacy.Kluby,jak juz sie mleko wylalo,to co innego…

No to on już jest Polakiem. Tak, jak Podolski czy Klose Niemcem.

No wlasnie dla mnie mozna zmieniac obywatelstwo ale nie narodowosc.Podolski i Klose sa Polakami.

Miejsca urodzenia się nie da zmienić.