Co sądzicie o wypowiedzi Trumpa?

Oboje…

Ale zaraz ktos przyjdzie i sie ze sratystyki bedzie smiał, bo przytoczy przyklad z chlopiną i psiną. Powie, ze statystycznie kazdy z nich ma 3 nogi…

Czyli ze g. będzie wiedział o statystyce :grin:

3 polubienia

No wiesz… W sumie będzie miał trochę racji. Ale nikt tak nie powie, bo się w brodzie tego dowcipu tak zaplącze, że całkiem głos z wrażenie i ze strachu straci. Ze wstydu też! :wink:

3 polubienia

A nie o dwóch policjantach i psie mutancie?
Tak mi sie przypomniało. :smile:

2 polubienia

Z dwoma takimi, jeden leje swoją żonę a drugi nie leje.
Statystycznie obaj leją, ale co drugi dzien.

Takie to glupoty wychodzą ludziom, gdy ci nie rozumieją o czym klepią…

3 polubienia

Z obu statystyk opisowej i matematycznej to sobie mocno na studiach średnią podciagnelam, (lekko naruszona ekonomiami politycznymi)
Ale jak teraz mialabym połączyć cos wiecej niz standard - czyli jakąś estymację w modelu to juz bez ściągi sie nie obedzie.
Ot wiedza nieuzywana (a jeśli to intuicyjnie) gdzieś się melinuje w oczekiwaniu na lepsze czasy. :rofl::wink:
A Trump? Jego fotruna w duzym stopniu zalezy od koniunktury.
Pomijajac oczywistosc, że na ruskich to trzeba sierpa i mlota z solidnej stali narzedziowej - a to zaniedbano to czy oprocz krzyku jaki to on wstrętny ktos sprawdzil ruchy na gieldach po tej wypowiedzi?
Porownujac PKB Luksemburga i Wegier (oczywiscie sufitologia uproszczona) to ile czołgów moga oba kraje kupic za 4%?
Dobra kupią? Ale gdzie je w Luksemburgu zaparkuja? :wink::rofl::rofl::rofl:
Edit.
Bylam w bazie Rota .
Różne dziwne przygody mi się zdarzają.
Akurat lotniskowca do obejrzenia nie bylo, za co przepraszali, ale jak zobaczylam co tam mają?
A to tylko wycinek?
Co bylo paskudne - cynamonowa guma do żucia i ja nie lubie cateringowego żarcia - każdy skladnik w osobnym zaglebieniu na tacce.
Ale Rota i w ogole stycznosc z “Hameryka” to temat na dlugie opowiadania. Choc moze nie az tak pesymistyczne jak Ty sygnalizyjesz w kwestii Danii i Skandynawii.
W jednym i drugim przypadku podobno da sie tam żyć? :smiley_cat:

1 polubienie

A co sądzicie o opinii Putina?

Jesli chodzi o mnie, to nie wierzę ani jednemu jego słowu.
Tak więc bez znaczenia co on mówi. Nawet tego nie slucham.
Ukrainy tez mial nie zaatakowac i co?

Wiem, ze tu o co innego chodzi, o prezydenta USA ale jak wyzej, nie wierze, co mowi. Moze prawdę, moze nie…

3 polubienia

Próbuję się przypodobać Bidenowi równocześnie nie przekreślając Trumpa. Czyli pragmatycznie