Co się dzieje w polityce - Dziennik cz. 2

Kochany, pani prokurator, senator i wiceprezydent?
Poczytaj jej życiorys

1 polubienie

Może i się nadaje

Moim zdaniem wiekszosc kobiet dzialajacych w polityce się sprawdza. I nie tylko w polityce. Tylko jak wszędzie - jest ich niewiele, co wynika z uwarunkowań kulturowych i każde potkniecie, ktore w przypadku mezczyzny uszło by jako “bo się zdarzylo” w przypadku kobiet jest argumentem “a nie mówiłem?”

1 polubienie

Joe Biden wskazał Kamale Harris jako te która ma stoczyć walkę z Donaldem Trumpem

Harris ma 59 lat

Wskazac to on Kamale sobie może, ale to tak nie działa. Czy bedzie kandydatka to sie dopiero okaże 19 sierpnia na konwencji demokratow.
Ale fakt przy jej 59 latach to o 20 lat starszy Trump zaczyna byc staruszkiem dziadersem. :rofl:

1 polubienie

Wy tu o Kamali, co się z angielskiego naszego prezenta naśmiewała a okazało się jak Antek rozwalił armię. Ja wiedziałam, że to jest wariat 1,67m. w kapeluszu, ale jeden generał dziś mówił, że to nie jest pewne że Ukraińcy dadzą radę :frowning:

1 polubienie

Ciekawa rozmowa

Będą sprowadzać głownie z Meksyku, Kolumbii, Brazylii, Chile, Argętyny, Indii, Maroka czy Egiptu

Do dziś nie uchwalono pomocy w aborcji czy samej aborcji

Kobiety wyszły znowu na ulicę

Tusk odwołał ministra ale nie wiem jakiego

Najnowsza wersja covid to wysoka gorączka

Zatrucie z biegunkami.

Kolego, co Ty za newsy czytasz?
Ludzie idac walczyc na froncie z ruskimi w Ukrainie robia to na własne ryzyko i zwykle nie dla idei.
Zwykle dla pieniędzy.
Jesli nie sa regularnymi oddzialami armii to nie maja żadnej ochrony prawnej.
Nie wiadomo czy wzruszyc ramionami czy ich żałować?
Status instruktora wojskowego tez za bardzo nie broni, zwroc uwage, że o ile w Iraku, gdzie USA bylo w stanie wojny mieli oni status doradców tubylczego rzadu, o tyle Ukraincy szkolą sie poza granicami w bazach krajów NATO.
Bezpieczniej i bardziej “politycznie”.
Aczkolwiek nie mozna wykluczyc jakichs tajnych misji?
Co do aborcji, to będą temat międlić do usr*** śmierci jako zastępczy.
Kosztem kobiet i ogłupiania pozostałych.
Covid? No cóż byla to żyła złota, ale źródełko wyschło, wiec sie straszy mutacjami. Bo wersja bezobjawowa nie przeszła. A szczepionki zalegają…

1 polubienie

Z tego co wiem to Meksykanie, Kolumbijczycy i Brazlijczycy już walczą na Ukrainie

Zresztą wiele przedstawicieli przeróżnych narodów tam walczy

Łatwiej byłoby wymieniać kogo tam nie ma

Zawsze tak było.
Ludzi jest cos z 8 miliardów, szaleńców i straceńców nigdy nie brakowało.
Jak szukasz smierci to masz szeroką gamę zachowań. Tylko nie za wszystkie płacą.

2 polubienia

Ci to chyba nie po stronie Ukrainy?

1 polubienie

Wbrew pozorom po ukraińskiej stronie. Brazylia to demokratyczny kraj i to że Brazylia jest w BRICS nie przeszkadza ochotnikom walczyć po stronie Zachodu

A jaka jest proporcja do tych, co walczą po stronie Rosji?

A dlaczego nie po stronie Ukrainy?
Pomecz się z tlumaczem google, bo danych po polsku za bardzo nie ma, a i sami Ukraińcy traktują tę “pomoc” raczej na zasadzie tajne przed przeczytaniem spalić.

2 polubienia

Zależy kto lepiej płaci…

1 polubienie

Z pobudkami, to chyba różnie bywa w przypadku takich ludzi…

1 polubienie

Ideowców tez znajdziesz, ale niewielu.
Zresztą takich jako ochotnikow ro zaden kraj nie lubi. Chyba, że jako jednorazowych wykrywaczy min.?:frowning:

1 polubienie