Co się dzieje w polityce - Dziennik cz. 2

Po stronie Rosji to bardziej Kubańczycy niż Kolumbijczycy. I Nepalczycy…

W Brazylii jest dużo protestantów

Wojny przyciągają też zboczeńców, zwyrodnialców i sadystów, chcących bezkarnie spełnić chore fantazje. I to chyba jedyna, albo jedna z bardzo nielicznych ich zalet. Dają szansę przetrzebienia takiego tałatajstwa! Może właśnie wlezie na minę i nikogo nie zdąży skrzywdzić. :rage:

1 polubienie

Nie wiem jak to stoi prawnie, ale chętnych do walki po stronie Rosji i w Europie nie zabraknie. Sporo tam rozczarowanych muzułmanów nienawidzących USA.

1 polubienie

Czeczeni z tego co wiem to teraz na tyłach strzelają do cofajacych się. Nie są już chętni do walki. W Dagestanie tak samo

Rosja robi czystki etniczne na Buriatach. To buddyści ale mają duży przyrost naturalny i istnieje obawa że mogli by się usamodzielnić

Nie wiem skąd niby muzułmanie się ściągają. Persowie dostarczają rakiety balistyczne i drony

W każdym bądź razie świat anglosaski jest bogatszy od Rosji. Ale Rosjanie mają północnych Koreańczyków ewentualnie

Kubanczycy to raczej walczyli w wojnach afrykanskich i pozniej byli instruktorami lub doradcami (rowniez w Polsce za PRL). Za czarni. Ale Wenezuela? Mają nadmiar zdesperowanych, glodnych i przesiaknietych pseudokomunistyczną ideologią.

1 polubienie

Buriaci walczyli przecież w wojsku Putina. To raczej oni są na słynnym filmiku z ,kradzionym’’ kiblem, co tak mocno przezywa Nunu. Który tak naprawdę pokazywał niszczenie i plądrowanie dla zabawy.
Jak dewastują na do widzenia wojska ruskie, mogliśmy sami się przekonać w okolicach Bagicza.
Inna sprawa, że reszty dopełnili pewnie lokalni łachmyci.
Byłam na tym tym lotnisku jako mała dziewczynka, spedzając wakacje nad Bałtykiem. Te doły, gruzy, wyrwane gniazdka i umywalki, w domach, które zamieszkiwali, robiły wrażenie.
Podobno inne swoje osiedla, gdy wychodzili w 93, zostawili w podobnym stanie.
Po co to robili?
Może po to, żeby nikt się tam nie zapuszczał i czegoś tajnego przypadkiem nie znalazł?

1 polubienie

Kubańczyk został pierwszym Afroamerykaninem w kosmosie. :cowboy_hat_face:
Breżniew chciał propagandowo pokazać, jak ZSRR w przeciwieństwie do zgniłych, bandyckich i rasistowskich USA, jest ostoją i pokoju, równouprawnienia i braku dyskryminacji :rofl:

To kto wie? Może teraz ich na front werbują?
Oni przecież USA za bardzo nie lubią

1 polubienie

Strajki kobiet

Wyjątkowo głupie hasło. Chyba właśnie chce mieć prawo zrobić ze swojego ciała trumnę(dla rozwijającego się w nim dziecka) skoro walczy o aborcję.
A od covida bardziej przejmowałabym się tym

1 polubienie

Oni, tzn, krasnoarmiejcy wszedzie po sobie zostawiali spalona ziemię. A żyli w niewiele lepszych warunkach .
Nie tylko w Polsce
To co wyprawiali w DDR?
A tam niby byli “krócej trzymani” niż innych krajach…
No przynajmniej czasem wykazywali mniej niz 10 promili w organizmie, bo mimo wszystko te samoloty i helikoptery na glowy nie spadały. A czołgami po wódkę nie jezdzili.

2 polubienia

Otóż to, a ludzie się nabierają na jakieś durne filmiki, że niby kible kradną, bo im to tak w tv powiedzieli :rofl:
Bez przesady. Oni nie muszą kibli kraść. Są tacy co na głębokiej prowincji dalej kanalizacji nie mają, ale po co takim w takim razie kradziony kibel???
Czasem mnie przeraża z jaką prędkością ludzie łykają bzdurne informacje. :face_with_spiral_eyes:

Ruski potrafi

3 polubienia

Dobre, ale czy to na pewno ruski?
Takie patenty można wszędzie wynaleźć.
U nas w Łodzi nie było daleko, by samochód się w taką doniczkę zamienił. :rofl:
Ten na Legionów, to też było ciudo. Taki łódzki lagun. :rofl:

To zabetonowane auto to kiedys widzialam w necie.
A foto jest z cyrylicowej strony, bułgarskiej niestety, trochę mnie zmyliło, bo bułgarski gdzies mi sie wymieszal na stare lata z rosyjskim, tam wiecej takich pomysłów.
https://www.art.satto.org/cvetya-v-toaletnata-chiniya/

1 polubienie

Najlepsze, że sobie odjechało jakby nigdy nic i nikt nie zauważył. :rofl:
Ja widziałam tylko dziurę, ale za to z bliska :sunglasses:

1 polubienie

Ponoc sposobem je wyprowadzili. A czort wie czy to jakis happening nie był?

1 polubienie

Ruskie też znalazlam

https://dzen.ru/a/XLRxeJq7nwCwlmuF

Bez przesady! Są ulice w największej wsi, siedzibie gminy też nie ma kanalizacji, a to tylko 30 km od dużego, wojewódzkiego miasta w (teoretycznie) Polsce A - to nie głęboka prowincja.

2 polubienia

No więc mówię! Propaganda. Ale ludzie w to niestety wierzą.

W internecie można wszystko umieścić.