Co się dzieje w polityce - Dziennik cz.3

Trzeba było seksu oralnego nie uprawiac to by nie bło hpv…albo nie palić.

1 polubienie

Wątpię, zeby tych ochotników z “zachodu” było dużo.
Raczej jako instruktorzy.
Poza tym ruskie prowadzą wojne na wyniszczenie i zrownanie z ziemią, nie żałując miesa armatniego. I tu jest problem, bo żaden nawet najsprawniejszy system obrony powietrznej wszystkich celów nie wychwyci przy zmasowanym ostrzale.
A i nawet jesli da radę? To resztki będą spadać bezladnie powodując zniszczenia.
Zwróć uwage - bo o tym sie nie mowi, ale obrazki zobaczysz co sie dzieje w Izraelu jak przy ostrzale islamcow uruchamiają Iron Dome to wszyscy schodzą do schronow, razem z dobytkiem żywym, żeby tymi resztkami nie oberwać.
Rakiety Tamir czyli to bron taktyczna, nie należy jej mylic z systemem strategicznym Patriot. Ale Polsce jako krajowi przyfrontowemu przydalo by sie jedno i drugie. I duuuzo schronow w razie czego.

1 polubienie

Miałem na myśli Japonię, Koreę południową, Wietnam, Indonezje, Indie, Egipt, Maroko, Argentynę, Chile, Brazylię i Meksyk. Z tych państw Zachód będzie sprowadzał ochotników

Turcy raczej nic nie będą robić

Na szczycie Unii Europejskiej nikt nie podważał sensowności nowej polityki imigracyjnej Polski. Tusk stwierdził że poszło łatwiej niż myślał

Jest zrozumienie dla Polski w UE. A Włosi przewożą imigrantów do Albanii

Wątpię, zeby ktoś się tak dobrowolnie pchał pod ruską lufe i do tego na drugim koncu swiata. No chyba, ze w końcu powstanie jakaś strefa buforowa zajęta przez kontygent miedzynarodowy…

2 polubienia

Myślę że całkiem nie mała liczba się znajdzie

zalezy ile Ukraina placi?

1 polubienie

Wątpię że chodzi o pieniądze. Bardziej o interes danych państw

W I i II wojnie światowej walczyli nie tylko Amerykanie ale wszyscy Anglosaski jak Kanadyjczycy, Hindusi, Australijczycy i Nowozellandczycy

no i sie zrobilo wtedy “swiatowo” :boom: :boom: :boom:

kolego a co to jest Commonwealth to wiesz?

1 polubienie

Wiem wiem ale te państwa wymienione to też sojusznicy Stanów Zjednoczonych

Korea Północna też leży 7000 km od Ukrainy. Już się zrobiło światowo. I będą ich musieli dostarczać na Ukrainę tak żeby nie uciekli

Swiatowo to sie zrobilo w chwili, kiedy tzw. zachód zaczal Ukrainie dostarczać broń.

Czyli od 2014. Od Donbasu.
A teraz się wszyscy zastanawiają czy to dobrze, że Ukraina zrezygnowala z broni atomowej? Jak ja sobie pomyślę, że tak by się nie stało?
Biorac pod uwage, ze pierwszy i dugi preztdent to byli komuchy z ruskiego rozdania, trzeci nacjonalista z odchyleniem faszystowskim na UPA i Bandere, czwarty sfalszowane wybory (tez ruskie
paluszki maczali), co skonczylo się pomaranczowa rewolucją , piąty to biznesmen, sponsor Euromajdanu, tłusty kot…
Zelenski jest taki jak każdy widzi?
To tam w tym b*** jeszcze tylko glowic jądrowych brakowało…

1 polubienie

W Berlinie dyskutowano o Ukrainie, ale bez Polski. Ekspert: “Nie jest to kwestią przypadku”

1 polubienie

Pzeciz to nie narada NATO.
Proba odzyskania pola manewru przez Scholza?
Gospodarka ociera się o recesję, a jego notowania? Ponizej podłogi.
Ironia jest, że nowi “gwiazdorzy”- AfD sa jeszcze bardziej prorosyjscy niz on?
A Biden? Dni jego policzone.
A tak serio? Tego typu spotkania są rzeczą naturalną , tylko niestety poliotyka PiS postawila Polskę juz dawno poza zasiegiem pewnych działań. A powiazania gospodarcze, bo te sa zagrożone w przypadku uczestnikow spotkania - to pożegnanie z pewnym etapem. Kraje Europy będące dlugi czas pod sowieckim butem tez się spolaryzowaly, choc Putin nie spi i udalo mu się z podstwieniem swojaka na Wegrzech i Słowacji, to juz Mołdawia zaczyna mu uciekać. Trump do spolki z Muskiem to materiał wybuchowy na skale światową. W przypadku ich
wygranej Putin w kontaktach z Chinami nie ma szans, poza próbą postraszenia. Ale to może zaboleć straszacego.
Ja bym to spotkanie potraktowała jako ostatnia wieczerzę dawnego porzadku :wink:

1 polubienie

Były szef ABW po raz drugi nie stawił się przed komisją

mam nadzieje, ze zanim go zaobraczkuja i stawiennictwo wymusza sprawdza dokladnie jego status prawny - czy aby na jakiegos trypra nie zachorowal i czy immunitetu w riskiej Dumie nie ma?

1 polubienie

A Ty jak zwykle…W jedno chcesz wierzyć a w co innego,broń Boże.
To ja spytam,na jakiej podstawie sam dokonujesz selekcji,hę?
Tylko BŁAGAM…Nie zasypuj mnie widokówkami z internetu,please!!!

1 polubienie

Kim przeciez juz wczesniej swoich poddanych na wojne wysylal - Syria na przyklad? tylko na ogol nie na pierwsza linie frontu.
zreszta teraz toez watpie, zeby to zrobil? ale kto wie - sadza po akcji wysadzania polaczen na granicy z Korea Poludniowa? cos tam kombinuja.

1 polubienie

a nasz pierwsza dama nie została zaproszona na spotkanie na temat dzieci ukraińskich przez pierwszą damę Ukrainy…może się zorientowali, że nie potrafi mówić :thinking:

1 polubienie

Nie wiem, ale dzieje się coś niedobrego w kwestii stosunków politycznych z Ukraina.
Kto i co jest przyczyną? Na pewno kwestia Wołynia ma swoj wpływ, ale nie tylko.

2 polubienia

Ta blondyna od barszczu doszła do siebie i domaga się zemsty za zamknięcie konsulatu przez Radka…

1 polubienie