Co się dzieje w polityce - Dziennik cz.3

Sprawozdanie spółki Srebrna. Spore wydatki na karmę dla kotów

1 polubienie

Spółka Srebrna z rekordowymi przychodami. Wśród wydatków tysiące na karmę dla kotów

1 polubienie

PiS wchłonie suwerenną Polskę a więc Ziobro słabnie a Kaczyński się umacnia. A przynajmniej na to wygląda

Już straszą że w przyszłości PiS z konfederacją mogą stworzyć nowy rząd koalicyjny. Bo konfederacja rośnie w siłę. Ale KO nadal ma większe poparcie od PiSu chociaż nieznacznie

Kolego w kwestii wiz to ja też swiat zwiedzałam :joy:
W Holandii byl problem bo te cholerne uparte wystawily mi na 3 miesiace a ja tylko chciałam na trzy godziny

1 polubienie

Izrael ostrzelał siły pokojowe ONZ w Libanie. W nich są Polacy ale żaden Polak nie został ranny

Polak czy nie? Swiadczy to o slabosci tej organizacji. Nie pierwszy raz.

3 polubienia

Terytorialne zawieszenie prawa do azylu zapowiedział Tusk. Podobno zrobiła tak także Finlandia z powodu wojny hybrydowej z Rosją

PiS sprowadził 366 tysięcy migrantów z Azji i Afryki

Prawo do azylu jest bardzo dokladnie zdefiniowane.
Ale jak się nim szastała na prawo i lewo?
Z tym zawieszeniem, to ciezko będzie, bo Polska podpisala konretne umowy. Ale ograniczenie do minimum?

1 polubienie

Zołdaki Kima się szkolą na terenie Ukrainy…ja tam rasistką nie jestem, ale jakby mi żółci przybyli pomóc okupować ojczyznę to bym się zdenerwowała.

1 polubienie

Wielu z nich to innego wyjscia nie miała, a i pewnie rodziny jako zakladnicy. To taki paskudny system.

3 polubienia

:frowning: Straszne. Ukraińcy już obiecali, że przygotują im szybkie przywitanie…nie mają wyjścia, muszą się bronić.

1 polubienie

I oni jeszcze wierzą że są po własciwej stronie…Mam nadzieję że to już ostatni taki komunistyczny bastion…Choć oczywiście prać mózgi można i na inne sposoby…

4 polubienia

Ja to sie obawiam, ze jest to chwast, ktorego nie wytępisz.
Wenezuela - nie wiem ile pokazują, ale tu sporo - Maduro tez nieźle hałasu robi.
A niestety podobnie jak Putin czy Kim ma za sobą wojsko.

2 polubienia

Ziobro nie stawił się przed komisją chociaż był w stanie wg lekarza

Wiem że nie pierwszy raz

Za nim to trafisz?
Jakie lody kręci? Kto przy zdrowych zmysłach nagrywa własną operacje?
A zdjecia, ktore pokazali?
Nie takie rzeczy potrafi dobry charakteryzator.
Poza tym zdaje się zostal wice u Kaczynskiego? Czyzby teraz umierajacego PiS wybierał?

2 polubienia

W faktach mówią o tysiącach żołnierzy Korei Północnej w wojnie w Ukrainie którzy niedługo tam trafią

Pytanie na jakiej podstawie tak twierdzą

Sa satelity.
A Kim wysadzil wszystkie polaczenia kolejowe i drogowe z Koreą Południową, zeby mu te poltora milona “ochotników” z poboru nie uciekło.
Dla niego sprzedac ludzi Putinowi to mniej gęb do wykarmienia. A i fabryki zajecie beda miały produkując amunicje za ruskie jedzenie. I skrzynke złota dla rodzinki Kim. Zwroc uwagę jak się ostatnio siostra dyktatora lansuje? Putin jeszcze pewnie nie wie, że gdzie diabel nie może tam babe pośle?

1 polubienie

Zachód też będzie sprowadzać ochotników