Co się dzieje w polityce - Dziennik cz.3

Jedynie słusznej? To nie PiS czasem?

Lewica…:rage::rage::rage:
Ta od Czarzastego i Zandberga.
Koalicjant.
Ale oni tak mają od zawsze.

1 polubienie

Kaczyński zapowiada że weźmie udział w marszu niepodległości

Tiaa, przeciez nikt mu nie zabroni. Tylko czy go bedzie widać zza ochroniarzy?

Ciekawe czy pojdzie tez na pochód pierwszomajowy w przyszlym roku przed wyborami prezydenckimi?

1 polubienie

Jego w końcu trafi szlag z tego pieniactwa.

2 polubienia

Co Ty? Takie to ma więcej żyć niż koty.

2 polubienia

Kontrasygnata uchylona przez Tuska ale co to oznacza?

Ponoć Tusk chce unieważnić neosędzie którego przypadkiem zaakceptował

W przypadki to ja nie wierzę.
Podejrzewałabym zagrywkę - podpisal, PAD się ucieszyl, zaakceptowal kandydature KO na europejskiego komisarza. A tu zonk, Tuskowi się
odwidzialo…
Prezydent sie juz z decyzji nie wyłga, bo zrobilby z siebie na europejskiej scenie politycznego glupka wiekszego niż jest.
Aczkolwiek sposob w jaki chca polikwidowac neosedziów, czyli jakieś “żale za grzechy” też są rodem z kabaretu.

1 polubienie

Od poniedziałku o ile się nie mylę ma być kontrolowana granica polsko-niemiecka

Tusk stwierdził że to zawieszenie de facto strefy Schengen

Dodał że wie iż Niemcy czynią tak z powodu rośnięcia w siłę AfD w Niemczech

Nie wiem co Niemcy kombinują.
Tusk ma rację.
Ale moze po prostu chcą zająć się wyczyszczeniem tego terrorystycznego bagna u siebie?
Takie zamkniecie granic to nie jest tak ot sobie, wymaga przygotowan z obu stron - niewykluczone, że jest to element całości - wprowadzic ferment i poczekac na panikę u nielegalnych? Obserwacje naglych ruchów ludzi w porozumieniu z sąsiadami może coś dać?
Na szczęście brejvikopodobnych blondynkow terrorystow jest niedużo, więc niewiele to zmieni - będzie jak przed Schengen - zwolnisz na granicy, pomachasz paszportem i jedziesz. A moze po prostu ktos bedzie stal , czy zaloza kamery i granica bedzie tylko obserwowana. Chodzi przede wszystkim o prawo do kontroli, nie jej egzekwowanie. Że jednak na granicy będą mogli w sytuacjach podejrzanych zatrzymać.
Myślę, że w najblizszym czasie reforma samego systemu będzie nieunikniona - ale jak zjeść cukierka i mieć cukierka? To mnie nie pytaj.

1 polubienie

Harris podobno wygrała debatę z Trumpem

Z powodu Collegium Humanum zatrzymany został Ryszard Czarnecki oraz jego żona

Chodzi o sprzedawanie dyplomów

A tam wygrała?
Clintonka też pkdobno wygrała, a wybrali Trumpa.
Inna sprawa, że “bezdzietne kociary” tym razem moga nie odpuścić i Trump odejdzie razem z tym swoim vice macho man -komandosem do lamusa.

1 polubienie

Z debatami tak to już jest że o ocenach decydują politolodzy dziennikarze a ich wywody też często wynikają z grubości portfela pewnych ludzi którzy chcieliby żeby ludzie przed wyborami pomyśleli daną rzecz

1 polubienie

Czarnecki zawieszony w partii

Sprzedawali dyplomy NBA w Collegium Humanum a więc korupcja

Coś w tym jest. Dlatego napisałem “podobno”

No popatrz a ja myślałam, że on w siatkówce robił karierę a nie koszykówce :thinking: :sunglasses: I do tego 3 dyplomy w ramach promocji barterowej żonie…

2 polubienia

Tu o Polaku który poległ

Kaczyński zawiesił Ryszarda Czarnieckiego jako członka partii

Mogą być cięcia finansowania dla Krajowej Rady Sadowniczej KRS jak i Trybunału Konstytucyjnego