Co się dzieje w polityce - Dziennik cz.3

Tzn?

Ole zyskał

1 polubienie

Bo ujawniamy metode jak to niszczyć
Ruski system to ilość nie jakość. Nakryc sila ognia, zlokalizowac obrone i wyslac mieso armatnie
Na ile to prawda? Podobno dziala

2 polubienia

Nie dojdzie do spotkania Andrzeja Dudy z Donaldem Trumpem. Chociaż miało mieć miejsce

Chociaż Andrzej Duda przyleciał. Oficjalnie że względów bezpieczeństwa

Nie jestem pewna, czy nazywanie przez Trumpa Dudy swoim wielkim przyjacielem jest dobre dla naszego kraju :thinking:

1 polubienie

Dla zdrowia? Oficjalnie???

1 polubienie

A ja nie wiem czy trup powinien byc czyims prrzyjacielem?

2 polubienia

Nie wiem. Ponoć że względów bezpieczeństwa. A jaki był prawdziwy powód to nie wiem

Duda to polecial do USA na oficjalne spotkanie dyplomatyczne w ONZ. Jako nasz przedstawiciel. W protokole jest powiedziane, że takim jest prezydent, król, książę czy nawet dyktator. W przypadku ZSRR byl to pierwszy sekretarz jedynej slusznej partii. Tak tez jest teraz z Chinami i kilkoma innymi krajami, gdzie zasady demokracji stoja pod znakiem zapytania.
A samo spotkanie Trump Duda w czasie kampanii wyborczej? Byloby co najmniej polityczną niezręcznością.

1 polubienie

No popatrz, a w poprzedniej władzy było dokładnie na odwrót!

1 polubienie

Czy to jest akurat tak do konca? Nie wiem czy rezygnacja tego rodzaju nie pozwala na zachowanie czesci przywilejów, w tym emerytalnych? Czasem dobrze jest z czegos zrezygnowac licząc na zysk w przyszlosci.

1 polubienie

Wizowy raport NIKu mówi o 366 tysiącach wiz dla osób z krajów Afrykańskich przyznanych przez PiS

Afera z fortepianem Paderewskiego, który nie był jego. Zakupiono za 55tys.franków fortepian wart 10-15tys. a p.Gliński o jak ładnie się śmieje na zdjęciu z tego. Można znaleźć w necie.

1 polubienie

Glinski to w ogole ma wiecej takich zakupów. Pranie pieniedzy?

2 polubienia

Nagle “dali się oszukać”. … :thinking: :face_with_raised_eyebrow: a ruskie prowokują Japonię naruszając jej przestrzeń powietrzną.

1 polubienie

Coraz bardziej niespokojnie się robi.

1 polubienie

Jak zostać doradcą w rządzie: Mieć 23lata, ukończyć studia za oceanem i jednocześnie być aktywnym w partii rządzącej i mieć tatę wpłacającego hojnie na tę partię.

A kto to taki?
Czasem młodzi mogą doradzic lepiej niż zmanierowany “ekspert”. A przynajmniej zaproponować inne spojr,enie na problem. Tylko, że akurat nie ci, ktorym tatus kupil synekurę.

2 polubienia

Obywatelom Rosji dano 1838 wiz mimo ostrzeżeń ABW za PiSu

oj tam, oj tam…a mało to szpiegów u nas i tak siedzi od 100lat?

2 polubienia