Co się dzieje w polityce - Dziennik

To nie powrót tylko wycofanie wniosku.
Kaczynski i spolka zachowali sie w tym przypadku wedlug najlepszych putinowsko fundamentalistycznych wzorców.
Ponoc jeden z takich egzemplarzy, co prawda od Samoobrony, ale stojacej wówczas ramię w ramię z PiS byl ciężko zdziwiony, ze mozna zgwalcic prostytutke, a i żony nawet troszeczke przymusić nie można. Choc ksiądz mówił, ze odrobina nie zaszkodzi.
W kwestii praw kobiet, takich zwykłych, to jeszcze dużo do zrobienia
Lancetem nie siekierą jak chcą niektóre “feministki”.
Ja się tylko martwię czy obecnej koalicji czasu wystarczy?

1 polubienie

Czemu miałoby im nie starczyć czasu?

Kaczynski jątrzy, prezydent nie współpracuje.
Prokuratura przypomina gniazdo os i szerszeni, Ziobro dobrze swoich tam okopal.
Najwyzsze sądy i trybunały w rozsypce, a ludzka cierpliwość? Jak się pojawią pieniądze i pierwsze wyroki skazujace to może jeszcze na jakis czas jej wystarczy.
Dużo tez zależy od wyborów samorzadowych, bo “specjalistom” od koalicji nie może się pomieścić w glowach, że nie musza one byc powtórką z parlamentarnych - i nie będą, bo Tusk juz oglosil, że PO idzie z samodzielnym komitetem, bez biedroniowej lewicy.
Jak postapi Trzecia Droga i PSl?
W tych wyborach jak pisalam komitety moga powstawać na poziomie lokalnym i wchodzic w dość egzotyczne związki.
Dla nieprzywyklych będzie to szok.

1 polubienie

Bodnar konsekwentnie naprawia praworządność

Działa, ale to przypomina stąpanie po polu minowym.

1 polubienie

Nie wiem. Możliwe

W ogólnym rozrachunku? Za Bodnara trzymam kciuki. Bo zanim się kogoś przed sądem postawi to prokuratura musi przygotować akt oskarżenia…

1 polubienie

2 posty zostały podzielonye na nowy temat: PiSman w akcji?

5 polubień

Wyrzucani są Pisowcy ze spółek skarbu państwa. Pisowcy są z tego powodu wściekli

Wyrzucanie to mało. Jeszcze trzeba ich rozliczyc.

1 polubienie

Ruskie odbudowują Mariupol. Wiem też z innych źródeł

Daniel Obajtek zniknie z Orlenu. Podobnie jak Wąsik oraz Kamiński przestaną być posłami

:joy: :joy::frowning:

1 polubienie

Co do Obajtka to zaczyna sie “neverending story”
A Kaminski i Wąsik?
Będą się stawiac do końca. Cholera wie co uzbierali na ludzi pegasusem - musi byc cos dużego kalibru skoro są w stanie zagrozić Kaczyńskiemu? Bo PAD by się bez poparcia prezesa tak nie stawiał.
Ja się zastanawiam co ostatnio Morawiecki robił w Brukseli? Orbana pocieszał, czy pilnował?

1 polubienie

Wąsik i Kamiński wspierali Dudę w kampanii wyborczej, preziowi dostarczyli haków na swoich, na Brejzę i innych peowców raczej niewiele im się udało uzbierać. Teraz są męczennikami i dla PiSu są bezcenni. Obajtka też będą próbowali zrobić więźniem politycznym.

2 polubienia
4 polubienia

Właśnie sie zastanawiam czy parodiowanie pajaca wymaga dużego talentu czy nie?

1 polubienie

Ja mysle, ze wielu po aferach podsluchowych zaczelo uwazac co i gdzie mowi (mam na myśli tych co “nie z prezesem”, bo pozostali moze czuli się bezkarni? I do pewnego momentu tak bylo?) W kazdym razie system “teczek” jest wieczny, a wątpię żeby esbecja z CBA zdążyła wystarczającą ilość ich zniszczyć. Choc próbowali.
Tyle, że w czasach rozwinietej technologii trudniej.
Okruszki zostają

3 polubienia

Wreszcie rząd zabiera się za Trybunał Konstytucyjny Julii Przyłębskiej

1 polubienie