Co się dzieje w polityce - Dziennik

Za co oni sie nie zabierają? Wszystkiego na raz zrobić się nie da nawet ta ponad setka ministrów i wiceministrów nie wystarczy.
Zmian w prawie, żeby były trudne do podważenia nie pisze się na kolanie i uchwala po nocach.
System prawny jest dokładnie rozwalony i ułożenie czegos co nie będzie przypominalo potwora Frenkensteina to nie zajecie na jeden dzien. Czy nawet 100 jak koalicja obiecywała.

2 polubienia

Nie tylko takie utrudnienie jest. Prezydent z obstrukcją już przeszkadza, a co dopiero będzie później? :thinking:

3 polubienia

Az sprawdzilam on zodiakalny byk…
Może jakas corrida?

Z tymi byk ma marne szanse…

3 polubienia

Znowu chcą wprowadzić piątkę dla zwierząt i zakaz hodowli zwierząt futerkowych

Tym razem PO i Koalicja. Tak jak kiedyś PiS

Nie piatke dla zwierzat, bo to juz przeszlosc.
Jest projekt nowej ustawy, gdzie podstawowa koscia niezgody jest zakaz hodowli zwierzat na futra i poszerzenie odpowiedzialnosci karnej w przypadku ich dreczenia.
Za mysliwych się jeszcze nie wzięli niestety.
Czy ustawa przejdzie? Zobaczymy.
Hodowcy tego rodzaju to niewielka grupa, ale bardzo halasliwa.

1 polubienie

Cios Macierewicza w Kamińskiego i ogólny cyrk pod Sejmem

To nie cyrk a regularna zadyma.

1 polubienie

Zastanawiam się, co jeszcze te matoły zrobią by się nie przestać kompromitować.

2 polubienia

PiS? Ludzka bezczelnosc i chamstwo nie znaja granic.
A Dudzie i prezesowi nalezaloby uswiadomic, ze sa idokumentowane przupadki kiedy prezydenci i premierzy (nie mowiac o wicepremierach) w wiezieniu lądowali.

1 polubienie

Kolego, tego nie przebijesz

2 polubienia

Ty się nie zastanawiaj, tylko obserwuj, bo te pisowskie dyplomatołki coraz więcej durnych pomysłów mają.
:thinking:
Ostatnio dowiedziałam się, że nasz pan prezydent naciera się potem jakiejś mistyczki i w ten sposób przeżywa swoją religijność. Aż się wzdrygnęłam. Sam osobiście się tym pochwalił. Gratuluję otoczeniu pana prezydenta.

4 polubienia

Gdzies to wyczytała?
To juz mu lesne wonie nie wystarczą?

3 polubienia

Wysłuchałam. Zaraz dam linka. “Misiek wieczorową porą” Oglądam regularnie jak również innych ciekawych autorów niosących a także omawiających kwestie polityczne. Ekspress Biedrzyckiej jest też świetny, ciekawi goście i świetne przemyślenia. Oczkoś i Orłoś są też nieźli chociaż może mniej porywający. Sporo ich wszystkich jest.

3 polubienia

A juz znalazlam

Stary numer, władza pochodzi od Boga, a metody jak do tego przekonac ciemny lud ciagle udoskonalane.

4 polubienia

Kac po szturmie. “Dziadki z PiS szarpią się ze Strażą. Jak to w ogóle wygląda?” | Polityka - Wiadomości Gazeta.pl

2 polubienia

Ten Telus to osobliwa postac.
Mam wrazenie, ze wschodzaca gwiazda. Oby nie wyszło jak z dzbanem tysiaclecia?
W kazdym razie Orzeszkowa z Reymontem udało mu się pomylić.
W mojej obecnosci, choć na tej imprezie tobilam za przybysza z kosmosu.

1 polubienie

W 250 miejscach w całej Polsce ogólnokrajowy protest rolników

I co?
Najedzą się tym?

1 polubienie

Z Kołodziejczakiem gadali a ten nazwał Suskiego gnojownikiem więc Bóg wie co z tego wyniknie

1 polubienie

Wreszcie konkretnie dowiedziałam się, za co Macierewicz przywalił Kamińskiemu we środę, wtedy, gdy PISowskie warchoły robiły burzę pod sejmem. Otóż PIS podsłuchiwał pegasusem również swoich. Fajne są tam ludziki no nie? :wink:

3 polubienia