Co się dzieje w polityce - Dziennik

On ma 74 lata, prędzej na wypasioną emeryturę ucieknie.

2 polubienia

Nic mu nie zrobią, dostanie demencji galopującej i powie, że Matka Boska mu kazała robić co robił…

2 polubienia

A Ty tak sobie sam te najlepsze przyznajesz? :joy: :joy: :joy:

1 polubienie

PiS zmierza do swego końca. Jeżeli nawet Kaczyński po raz kolejny ich nie skonsoliduje, to upadek nastąpi dość szybko. Coraz więcej pisowców jednak ma dość i Kaczyńskiego. Wygląda na to, że partia się rozpadnie na kilka ugrupowań. Jaki szaleje, wicerezydent Mastalerek ma swoje plany, Morawiecki swoje. Stary kartofel może nie zapanować nad sytuacją. Jeśli teraz się uda mu to ogarnąć, to rozłam tak i tak nastąpi, z tym, że później. Wygląda na to, że przerżną wybory samorządowe, a to będzie gwóźdź do ich trumny. Nieoficjalnie już wielu posłów z PiS podchodzi do PSL i Trzeciej Drogi. Wielu z nich już zdaje sobie sprawę, że ich partia tonie.
Komisje śledcze mielą powoli, ale taki jest ich urok. Prędzej czy później wyniki tych śledztw skończą się w prokuraturach, a to na pewno nie pomoże partii. I tym optymistycznym akcentem kończę swój wywód. :sunglasses:

4 polubienia

Jaki i Mastalerek licza na to, że zelazny elektorat bedzie potrzebowal nowych “wodzów”. Na razie podpieraja się Ziobrą i Dudą.
Co im “tak sobie” wychodzi.
Choc na trumnach politycznych (az tak źle szeryfom nie życzę, zeby prawdziwych) niejednemu się udało.

1 polubienie

Morawiecki coś ostatnio “zaniemówił” i nigdzie go nie widać.
Ziobro to pewnie w ogóle marzy o tym, by wszyscy zapomnieli o jego istnieniu. Prawnikiem jest więc wie, co mu grozi za wszystkie przekręty i bałagan jaki zrobił w prawie. Wymieniliśmy wszystkich “rzucających się w oczy” ale zapomnieliśmy o Czarnku. Mimo, że cham i prostak, to jednak ogromnie charyzmatyczny jest i wielu chamów i prostaków go poprze.

2 polubienia

Morawieckiemu zabrali ochronę to sie schowal…
On nie prezes, prywatnej nie ma.
A Czarnek? Ma tupet, z żydowska zwany hucpa.

1 polubienie

Czasami tak. Tutaj akurat przyznałem żeby to nie zginęło w tych ponad 500 komentarzach haha

1 polubienie

No i słusznie, że sobie przyznałeś, bo założyłeś ciekawy temat, na którym jest spory ruch. Brawo!
:grin:

1 polubienie

Kłócą się coraz bardziej w PiSie

To normalne.
W Hiszpani to pyskowka po pyskówce leci.
Wybory się zbliżają.
Chętnych do koryta dużo…

1 polubienie

Nawet Kaczyńskiego zaczynają krytykować także robi się ciekawie

To bylo do przewidzenia. Uczniom wydaje się, że przerosli mistrza?

1 polubienie

Rozłam w Zjednoczonej Łże Prawicy

Wiadomo, ze na Kaczynskim krzyzyk położyli.
Czy slusznie? Nie wiem czy kaczki przed zgonem (tu politycznym) wydają łabędzi śpiew? Ale nadgorliwość w próbach zajecia miejsca prezesa jest zaskakujaca jesli chodzi o szybkość i brak doceniania sprytu szefa.

1 polubienie

A tutaj dalszy ciąg sporów

Jak dla mnie to oni mogą sie pozagryzac. Ale najpierw niech oddadza co ukradli…

1 polubienie

Morawiecki chciałby wyrzucić Suwerenną Polskę z PiSu

Otwarcie krytykowani są zarówno Jarosław Kaczyński jak i Morawiecki

Niepewna jedność PiSu - zwłaszcza do czasu wyborów do europarlamentu

Kolego, koryto się skończyło to czas na umizgi do wyborców.
A gdzie dwóch się kłóci to Konfie słupki poparcia rosną.

1 polubienie

Znowu rosyjska rakieta H101 przekroczyła polską granice

Ale ostatecznie poleciała na Ukrainę. Polska będzie domagać się wyjaśnień rosyjskich w tej sprawie

Która to już rakieta? Trzecia? Czwarta?