Co się dzieje w polityce - Dziennik

Zaprawiona zawodniczka. I z tego wynika, była w stanie trzymać się na nogach,

1 polubienie

Tutaj omówione ciekawie poparcie dla partii

2 polubienia

Tak ciekawe

2 polubienia

Tutaj ciekawie komentarze o wyborach

1 polubienie

PiS całkiem dobrze wyszedł

Ale to KO ma hegemonie

Trump to debil który wstrzymuje pomoc Ukrainie ale Francuzi dozbrajają Ukrainę i inne państwa

Istnieje wyspa plastiku gdzieś na oceanie która powstała wskutek prądów morskich. Ładnie 6 razy większa od Polski

1 polubienie

Ciekawe-dziś się dwóch pobiło kandydatów. Co za patologia…w dodatku agresor będzie znów radnym.

1 polubienie

Sympatyzuje z Rosjanami po prostu i to od wielu lat wyciągnęli go z dołka finansowego lata temu oczywiście nie z dobroci serca prali po tym dzięki niemu duże pieniądze na kupnie apartamentów Koło niego jak i jego doradców kręcą się agenci FSB jednego jego doradcę złapali jak brał pieniądze od rosyjskich agentów

1 polubienie

Promil skladany.
Ja mialam takiego co byl po przerwie swiatecznej, bozonarodzdniowej (polski monter, dwa tygonie płantego w okoliach Barcelony. Wikt i opierunek w kosztach firmy
Fakt, , że przwrocic go do świata zywych?
Cuda sie zdarzaja
Ale powtarzali badanie i wyszly wyniki smiertelne
ruskich niestety nie dotyczy

1 polubienie

To powinno być traktowane jako jawna zdrada interesów państwa. Na szczęście Francuzi zaczynają ogarniać

Tiaa Francuzi???
Ogarną sie po czasie i z zabicia kilku bezrbonnych zrobia swieto narodowe? Bastylia znaczy sie?
@ZiraaeL jestem wrogiem /wroginią wsypywania rzeczy do jednego worka.

1 polubienie

W sejmikach jest ponoć 11 dla KO do 5ciu dla PiSu

Ale PiS się ponoć cieszy z wyniku wyborów

Teraz pracują nad “babciowymi”

Uczczono pamięcią 96 ofiar katastrofy smoleńskiej dzisiaj

2 polubienia

Ponad połowa rolników głosowała na PiS

2 polubienia

Taaa a odpowiedzialny za idioztym to kto?

1 polubienie

Kolego z moich polskich rolnikow to sa malorolni , mieszczuchy
Czy ja majac dzialke leśną jestem leśnikiem ona, stoi odlogiem i jest solą w oku deweloperów

1 polubienie

Tusk wyciąga wnioski z przegranych wyborów

Czy te wybory sa przegrane?
Tusk malowal kominy, w tym czasie Kaczynski kombinował.
Ku uciesze gawiedzi? Ja wole najpierw zabic ruskiego Niemca? Rozbiorem Polski dowodzila Niemka zrusyfikowana poprawil Bismarck a i Lenin psychol się dołożyli. Tez diabli wiedzą gdzie poczeci? Historie piszą? Po raz kolejny?

1 polubienie