Co się dzieje w polityce - Dziennik

Kukiza nie wiem jak ocenić. Ale pewnie nijak haha

No coz, zeby nie byc zbyt doslownym? Ot taki kawalek flanelki służący do wycierania podłóg

1 polubienie

Wiedziałem na kogo głosować… :grinning:

3 polubienia

Ja za duzego wyboru nie mialam, zeby sie “glos nie zmarnowal” jedyna rozsadna opcja bylo Tusk i Bodnar.
Tak ustawili “okręgi za granicą”

2 polubienia

Brawo Ty :smile:
Choć…To troche niepodobne do Ciebie :wink:Jakby nie to skrzydło w polityce :innocent:

3 polubienia

Dlaczego? @birbant jest w kwestiach polityki bardzo pragmatyczny :rofl::stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jedyna obawa, to jak historia uczy koalicje i triumwiraty sa konstrukcjami politycznymi trudnymi do zarzadzania i utrzymania.
A PiS ułatwiać tego nie bedzie, byle nie dac sie znowu sciagnac do poziomu reprezentowanego przez nich.

2 polubienia

Jestem bezideologicznym realistą politycznym i historycznym. Wypaczenie takie. :sunglasses: Zawsze staram się wybierać to co najlepsze dla Polski, moim zdaniem. Bez żadnych zadęć ideowych i zabetonowanych poglądów. Tak mi się ułożyło przed wyborami, że najlepszą opcją będzie Trzecia Droga po uwzględnieniu wszystkich za i przeciw. Ale, że aż tak trafię, to nawet ja nie przypuszczałem. :man_shrugging:
No, ale to dopiero początek, co będzie dalej, nie wiem? Najważniejsze, że przegrał lumpenproletariacki obskurantyzm polityczny w sosie patriotyczno - prawicowym. Ale ten patriotyzm i ta prawicowość tylko w nazwie.

Zobaczyłem również pozytywne zmiany w Konfederacji.

4 polubienia

100% racji.Zgadzam się całkowicie.

1 polubienie

Oby faktycznie współpracowali

Braun i JKM byli schowani w kampanii wyborczej

Cos mi sie dzis obilo o uszy, ze JKM nastepna partie zaklada.
Ma zdrowie …

1 polubienie

Nawet jak nie ma to i tak zakłada xd

Tak. I pewnie Brauna przygarnie.

2 polubienia

Wybrzydzac pewnie nie będzie.
Sie nie zdziwię jak zacznie przygarniac sieroty po PiS. :melting_face:

1 polubienie

Światopogląd Grzegorza Brauna

Zeby mowic o swiatopogladzie to nalezaloby najpierw ustalic stopien poczytalnosci tego osobnika.

2 polubienia

Niestety, z poglądami Brauna (nazwisko jakby adekwatne - Brunatny) zgadza się około 40% społeczeństwa.

3 polubienia

Bo to przeciez nieszczescie urodzic sie żydem, cyklista i do tego niepijacym wegerianinem.
A polski partiota takich aberracji nie lubi.

2 polubienia

Obyśmy Ukraińcom oddali wszelką postkomunistyczny broń. F16 też niedługo trafią na Ukrainę

Ta postkomunistyczna to nie zewsze byla kupa zlomu.
Gniorsja nie łamiotsja jest…

1 polubienie