Co się dzieje w polityce - Dziennik

Przemysł konopny ma się w Polsce coraz lepiej

Konopie to na sznury…

1 polubienie

A jak można ocenić kogoś, kto pierniczył takie głupoty?

3 polubienia

Olać można jedynie

Magnetyczny wplyw prezesa?
Ktory pewnie powiedzial, petunia nie omlet, bier Kukiz te miliony i stawiaj ludziom gorzałę, spiwoc umisz to i jak lwowski przedwojenny zapiewajło nie tylko glosy, ale i łezke sentymentalna z nich wycisniesz.

2 polubienia

Kartofel już ochrony nie ma … Może w końcu zacznie żyć, jak każdy z nas.

4 polubienia

Na Nowogrodzkiej też.
Tylko na jakąś prowokację czekać.

2 polubienia

Ale partia niańki mu jeszcze opłaca?

2 polubienia

Podobno biorą się za związki partnerskie

Ta…jeden z msz to się nawet przyznał do bycia gejem…

1 polubienie

Naczelny szczuj opuścił men i teraz w roli buldożera szaleje, jak kogoś dymisjonuja albo coś się dzieje…bo dziadek mu kazał :thinking:

2 polubienia

To znaczy kto z kim?
Zadne zwiazki partnerskie a rodzinne - małżeństwo jest definicja okreslonego typu związku, rodzina jest szerszym pojeciem.

Kolego, zapewniam nawet jak sie homo pobierają, adoptuja dzieci lub maja swoje w sensie, ze (tu kobietom latwiej, ale niekoniecznie, choć surogacja w Hiszpanii zakazana, to w takich przypadkach? Nie do udowodnienia, facet ma swoje genetyczne i oficjalną mężożone, są rodziną) to i rozwody się zdarzają.
Zycie poszlo swoim trybem, krowy dalej mleko daja, kury się niosą a policja ma rece pelne roboty.
A arcyeminencje w koloratkach i inne guru klopoty, bo takie podejscie do sprawy uswiadomilo wielu ludziom, że jedna sprawa, czyli przywrócenie w miare normalnosci to dopiero początek.
Tanie owieczki sie kończą…

2 polubienia


A to co takiego tutaj? :thinking:

1 polubienie

Jak chcesz psa uderzyć?

2 polubienia

To na rencie psychiatrycznej podobno ozdrowiał. Brawo i zazdroszczę zaradności :sunglasses:

1 polubienie

Na emeryturze byl ponoc.
Tylko, ze oni mogli po 15 latach pracy.
Albo muszą…

2 polubienia

Całkowitą niezdolność do służby miau i podobno dod.15proc.za to, niektórzy twierdzą, że od psychiatry, ale ja się nie znam. Cud, że nagle ozdrowiał…z tego, co piszą na forach. :sunglasses: W medycynie jak w kinie. Albo schorowanego czlowieka zmuszają do pracy.

1 polubienie

Nie wiem, ja tam nawet nie sprzatam…

2 polubienia

8 lat w stanie nieczynnym i zaraz takie stanowisko/? Bez względu na powód przejścia na emerytur, przez tak długi czas wiele się zmienia w każdej dziedzinie. Pielęgniarka traci uprawnienia do wykonywania zawodu już po 5-ciu latach. Nie chce mi się szukać powodu tej przerwy w pracy, ale też bym chciała móc przejść na emeryturę po 15 latach pracy.

2 polubienia

Niestety decyzje podejmowane obecnie, te ktore mozna nazwac “szybka i w miare zgodna z prawem” wymuszaja otrzepania z naftaliny wielu masek.
Tak jak jestem zwolenniczka rozdzielenia funkcji prokuratora generalnego i ministra od sprawiedliwosci oraz cywilnego ministra obrony, bo generałów ktos jednak pilnowac musi, to z policją? Umówmy sie, ze tam jednak
PiS sie dobrze okopał - ja juz pomijam Macierewicza i jego kolesi z komisji, bo to zachowanie prawie ekstremalne ( pod tym w zapasie jest jeszcze Korwin i Braun).
Spółki SP, TV ciągle PiS, NBP, sadownictwo?
To nie jest sprawa na kilka dni.
Metoda musi byc spójna i trudna do podważenia. Inaczej ukreca sobie sznur na szyje, przegrani może uratuja kasę, ale co po pieniadzach bez wladzy? Wiec będą bezwzgledni w metodach oporu.