Co się dzieje w polityce - Dziennik

9 czerwca wybory do PE

Od jutra tabletka dzień po będzie normalnie dostępna. Ale trochę dziwne bo Duda mógł zablokować

Jeszcze tak do konca nie wiadomo czy nie odwrotnie? Hezbollah sprzedawal irańską rope do Orlenu
A raczej nie sprzedał i zrobila się afera?

1 polubienie

I zablokował ustawę o swobodnym dostepie bez recepty. Kolego czytaj ze zrozumieniem tresci…
Ale ponoc prawo jest po to, zeby je omijać. Więc wykorzystano lukę pozwalajaca farmaceutom wystawiac recepty w przypadkach awaryjnych. Co z tego wyjdzie? Znajac warunki polskie najlepiej będzie po recepte do weterynarza …
O wiek suczki czy kotki pytac nie będzie.

1 polubienie

Izraelczycy szykują się do ataku na Rafach gdzie schroniło się ponad milion uchodźców

Szykują się od poczatku. Ale czy do tego dojdzie? Na razie stosuja metody znane od czasów jaskiniowych, a usprawnione i wypromowane na skalę przemysłową 70 lat temu przez pewnego wegeterianina narkomana z charakterystycznym wąsikiem.

1 polubienie

Ciekawostki o czołgach

Nowy lekki czołg w US Army. Amerykanie zakupią 500 takich czołgów

Poza tym nuda dzisiaj

O tym jak Andrzej Duda został prezydentem

Mnie bardziej interesuje jak dlugo on nim jeszcze będzie?

1 polubienie

Na to nikt z nas pewnej odpowiedzi nie ma

800 dni wojny w Ukrainie…

Teoretycznie do konca kadencji.
Chyba, że wypadek na stoku, albo skuterze wodnym, którym zdaje się poruszał się bez uprawnień?
Albo jakąś częścią dlugopisu się zadlawi…

1 polubienie

Wojna w strefie Gazy trwa już ponad 200 dni. A na Ukrainie 800 dni

I co z tego wynika?
Byly tez wojna stuletnia…

1 polubienie

Nie wiem co z tego wynika. Zapodałem jako ciekawostkę

Ladna mi ciekawostka, kilkaset dni wzajemnego wyrzynania się, nie majacego wiejszego sensu…

1 polubienie

Jakiś tam sens w tym jednak jest. Bo każdy chce coś osiągnąć

IIosc trupów?

W Strefie Gazy wydaje mi się że ciągnięcie tego nie ma sensu. Natomiast na Ukrainie każdy chce osiągnąć swoje cele