Co się dzieje w polityce - Dziennik

Biden potępia działania trybunału w Hadze w sprawie Izraela ale już nie przeciwko Putinowi

Pisałam- w kwestii zydwskiej to obaj kandydaci na prezydentów USA będą się wic jak Piekarski na mękach. To duża grupa wyborców.
A dla Trumpa i zięciowie.
Sam pomysł, zeby te “jastrzębie” pokoju w postaci Netannjahu i spółki nieco ukrócić, ale uzasadnienie idiotyczne. No niestety ustawienie w jednym rzędzie Hezbollah i Izraela?
Jest mocno problematyczne w swietle tego co sie działo od 1945.
Ja się tego ocenić nie podejmuje.

1 polubienie

USA nie uczestniczy w składzie Trybunalu.
Wybieraja propagandowo to co im pasuje…

1 polubienie

System radiolokacji barbara zakupimy od USA jako jedyny kraj na świecie do obrony granicy polsko-bialoruskiej

Jako jedyny kraj na świecie? To gdzie jest “sztuczka”? Za królika doswiadczalnego bedziemy robić?
I czy będzie to współpracować z europejskimi?

1 polubienie

Też wydało mi się to podejrzane bo niby czemu nie Litwini, Łotysze czy Estończycy

1 polubienie

Walki o Wołczańsk trwają już 12 dni… Rosjanie zgromadzili w regionie Charkowa zbyt małe siły

Trwają chińskie ćwiczenia wojskowe wokół Tajwanu. Niebezpieczna sytuacja

1 polubienie

Kolego, wokol Tajwanu to ciągle się straszą - jedno jest pewne, Chiny kontynentalne ciągle ostrzą sobie zęby na “zbuntowaną” wyspę. Tylko po nie do konca udanym eksperymencie z Hongkongiem będzie im trudniej przekonac jej mieszkancow do zjednoczenia pod pekinskim butem.

2 polubienia

Ciekawa rozmowa

Z tymi antyunijnymi pisowcami do PE to przesada że od razu UE się rozpadnie bo zawsze tam byli i unia jak istnieje tak istnieje dalej

Nad infrastrukturą wschodniej granicy pracuje politechnika śląska

Ciekawa rozmowa

Teraz afera z Funduszem Sprawiedliwości

Ciąg dalszy tego samego…

Ciąg dalszy chińskich manewrów wojskowych wokół Tajwanu…

1 polubienie

O utracie wpływów przez PiS w województwie podlaskim

Poczytaj sobie o baletach w wykonaniu przezydenta Argentyny…

W ogóle wstaw sobie w wyszukiwarkę “milei” “konflikt” i smartfon się dobrze rozgrzeje. :rofl:

2 polubienia

Ja się wystarczająco nie mogę nadziwić polskiej polityce haha

1 polubienie

Z pozytywnych wieści wreszcie dotarła amunicją do artylerii na wszystkie kierunki dla Ukrainy :slight_smile:

1 polubienie