Co się dzieje w polityce - Dziennik

Zdaje sie my o dwoch roznych zjawiskach - ja o technicznym, a Ty o zadymie w siedzibie telewizji.

1 polubienie
2 polubienia

Tu chodzi o polityczne przestrojenie :wink:
A zamiast wiadomości o 19:30 garść wyjaśnień.
Zobaczymy jak to będzie wyglądać w praktyce

2 polubienia

Szczerze to nie sądziłem że kurwizja przestanie być kurwizją, ale w szoku jestem pozytywnym

1 polubienie

Publiczna przeszła kuchenne rewolucje :wink: Ale jak wyżej. Zobaczymy jak to będzie wyglądać w praktyce i czy TVPis nie zmieni się w TVPo :wink:

3 polubienia

Fakty TVN zawsze krytykowały rządy PO-PSL gdy było trzeba

1 polubienie

Zobaczymy w czasie kampanii wyborczej (a w przyszłym roku będą aż dwie) - czy nowa telewizja będzie chwaliła wyłącznie polityków koalicji oraz szczuła na opozycję i nie nadawała żadnych wystąpień jej polityków na żywo. Zobczymy. Już to wystarczy by ocenić rzetelność i obiektywność.

4 polubienia

Byle nie w TVPrzeTRWAM. :grin:

2 polubienia

Po co oni się tłoczą pod TV? Przecież jeszcze 2 dni robocze są i wyspać się trzeba? :face_with_raised_eyebrow:

1 polubienie

Zobaczymy. Mi tam wisi kto rządzi. Chcę rzetelnej i bezstronnej telewizji. Ale to trudne będzie. Władza niesie pokusy

3 polubienia

Ja to nie rozumiem- kiedy oni zdąża swieta pr,ygotowac?
Choc to pokolenie, ktore zdaje sie pr,ez swieta dopiero kursuje między garami i stolem, a zakupy nie problem…

2 polubienia

To prawda, ktoś tą telewizją musi rządzić. Ale jestem w stanie przełknąć delikatne puszczanie oka do widza za kim jesteśmy, niż tępą, nachalną i kłamliwą propagandę, jaka lała się z tej szczujni przez ostanie 8 lat. Miejscami była nawet gorsza niż ta za PRL a mówię to z własnego doświadczenia. To na pewno nie wróci.

5 polubień

Starsi ludzie nie potrzebują tyle spać i mają zaburzoną ocenę rzeczywistości i to jest dowód, że banda odyńca wykorzystuje staruszków :face_with_raised_eyebrow:

1 polubienie

Nigdy nie mow nigdy, ale tez nic nie zdarza się dwa razy.
Problemem bedzie nauczenie ludzi przyzwyczajonych do papki przekazowej o okreslonym smaku do roznotodnosci potraw.
I tego, ze panstwo nie daje?
Wygrana PiS 8 lat temu az tak bardzo przypadokwa nie byla.
Bo pozniej to moim zdaniem zupelnie nieprzypadkowa, a juz Dudy?
Ale tu komisji w przypadku prezydenckich nie będzie.
Niebezpieczny przecedens.

3 polubienia

Oczywiscie chodzi mi o wplywanie na wynik.
PAD-a nie rusza. A innych za niegospodarnosc…

3 polubienia

Dostana pasek do zaciskania.:wink:

2 polubienia

„Na kontach Platformy Obywatelskiej na platformie X w środę po południu pojawiła biała plansza z napisem “19:30” i dopiskiem “Do zobaczenia w TVP1”. Wpis od razu wywołał lawinę krytycznych komentarzy. I zniknął.”

1 polubienie

Powtórzę jeszcze to, co pisałem w innym temacie, iż różnych analiz wynika, że obecne przejęcie TVP odbyło się przy złamaniu prawa i konstytucji, oraz wyroku Trybunału Konstytucyjnego z 2016 roku, gdy nie był jeszcze przejety przez PIS. Choć sam przyłożyłem rękę do przejęcia waładzy przez obecną koalicję, to naprawdę jestem bardzo krytyczny do tego, co się wydarzyło. Takie przejęcie na rympał i odłączenie sygnału telewizyjnego … nie wygląda to dobrze.

3 polubienia

No cóż Tusk znalazl sie pomiędzy Scylla i Charybda.
Oczekiwaniami wyborcow i kontratakiem PiS.
Istnieje mozliwosc, ze elektorat nawykly przez 8 lat do lamania prawa, takie działanie wybaczy. Hmmm.
PiS oderwania od koryta nie wybaczy nigdy.

1 polubienie