Co się dzieje z tym chorym krajem przez PiSiory

Szczyt zachorowań (na ówczesny czas), a PiS zadecydował o powrocie do szkół zamiast dalszym trybie online … Już teraz z powrotem powrócili do nauczania online …

Pewnie im się wymsknęła sytuacja spod kontroli …

PiS wprowadza najpierw żółtą strefę, a potem czerwoną na terenie całego kraju, ale zmusza kobiety do protestowania w maseczkach co prawda, ale to nie daje 100% ochrony przecież …

Teraz wiem, że ludzie już zaczynają jeździć po cmentarzach, bo PiS nie miał jaj, żeby zabronić …

Tylko dzisiaj w samej tylko Małopolsce umarło 48 osób …

Życie w tym kraju to hardcore …

1 polubienie

A przecież nie bez powodu nam każą chodzić w maseczkach nawet po ulicy … Wkur**a mnie ten rząd…

Skoorwiele zaje*ani mnie coraz bardziej wku**iają w tym rządzie …

A nie powiem początkowo cieszyłem się, że kwarantanne ogłosili ze względów bezpieczeństwa… Ale potem ich trochę popierdoliło … Wszystko mnie wkur*ia ostatnio … :confused: Szkoda gadać …

Ale znając życie jako, że nasz naród gardzi trójpodziałem władzy i pozwala go jeszcze PiSowi osłabiać, zamiast robić wszystko, żeby się umocnił to i tak nie odpowiedzą przed sądem za swoją lekkomyślność…

A tym czasem moja nienawiść do PiSu sięga już zenitu … :confused:

Spoko, kobietki już się wkurzyły. I wnerwiają się coraz bardziej. Taka sytuacja może stworzyć efekt domina, a jak tak się stanie, PiS zostanie zmieciony.

2 polubienia

PiS być może tak, ale błędy związane z koronawirusem mogą być już nieodwracalne … :confused:

1 polubienie

Tak, to druga strona medalu.

2 polubienia

I to pamiętam, że nawet nasz prezydent samozwaniec Maxiu wprowadzał ludzi w błąd, że to nic złego, że PiSiory tak robią …

W sensie osłabiają trójpodział władzy tłumacząc, że “Platforma też tak robiła…”

To, że się wkur*iły kobiety to nie znaczy, że nie przekupią ich 500+ … :confused:

Nie przekupią.
A nawet gdyby chcieli, to czym, jak kasy w budżecie nie ma?

1 polubienie

Obiecać zawsze mogą …

Kolego, jesteś młody i nie znasz bab. Ten gatunek, to wcale taki łagodny nie jest, jak to się pozornie widzi. Jedna wkurwiona, to masz w domu piekło, tysiące wkurwionych, to masz tsunami albo gorzej z waleniem się Himalajów. A zacięte to. A uparte…
Przysłowie; - “gdzie diabeł nie może, tam babę pośle”, jest bardzo, ale to bardzo życiowe.

Należy pamiętać że wiele tych kobiet ma mężów, ojców, synów, braci, narzeczonych, kolegów, którzy pójdą za swoimi kobietami. Prawdziwa zadyma dopiero przed nami.
Gnom kobiet nie znał. Tzn, tylko te rządowe, parlamentarne, co mu w dupę właziły i włażą.
Pozostałe pisarki już się buntują. Właśnie mizogini pisowcy zaczynają poznawać, co to znaczy solidarność jajników.

Posłużę się pewną ciekawostką historyczną, Otóż, zachowało się sporo raportów inkwizycji i katolickiej, i protestanckiej. Z ich treści wynika, że mężczyźni się szybciej w torturach załamują, niż kobiety.

5 polubień

Wiem wiem, ale … Sam wiesz - strach zasłania wszystko … hehe XD

1 polubienie

A mnie dzisiaj z rana z bardzo wielu powodów na negatywne myślenie wzięło … Głównie przez pandemię …

Kto zmusza kobiety do łażenia po ulicach i… protestowania? XD
Jeżeli tak się przejmujesz wirusem to nie myśl o cmentarzach tylko o tych strajkach xd

Niewiele rozumiesz z tego, co się dzieje. W zasadzie nic.

2 polubienia

Rozumiem wszystko co trzeba. Tylko patrzę “z boku”