Co się dzieje?

Od wczesnych godzin rannych mam tak, że przy pełnym zasięgu mogę korzystać tylko z Pytamy i fb. Na pozostałe witryny nie mogę wejść, nawet na swojego maila. Po długim czasie wyświetla się, że witryna nieosiągalna. Czy ktoś ma tak samo? Albo czy ktoś gramotniejszy ode mnie będzie umiał wytłumaczyć mi, co się dzieje?

1 polubienie

Nie wiem. Ja nie mogę wejść na blog z zagadkami Antykwy. Innych witryn jeszcze ni sprawdzałam.

1 polubienie

Do benaska też nie wejdziesz.

1 polubienie

Światłowody padły? No to i na portale internetowe nie wpuszczałoby. A wpuszcza.

Nie. Holenderskie też nie chodzą.

1 polubienie

Może powietrze zrobiło się za czyste i brakuje “nośników” dla naszych mądrych myśli? :thinking:

Na Niemcy też nie da się wejść.

1 polubienie

Ale na Chińczyków da się. Aliekspres działa! Hura! :joy:

1 polubienie

Na WP dwie godziny temu wszedłem normalnie, ale, gdy chciałem przerzucić stronę, nie dało się. No i klops! Bo na inne, to samo; ta witryna jest nieosiągalna.

Nno! Ruszyło.

1 polubienie

U mnie nie. Nie wchodzę na blogi z zagadkami :roll_eyes:

U mnie odpaliło od kilku minut.

1 polubienie

Pytamy ma mocne serwery i blokuje ruch sieciowy na świecie. Mamy tę moc :wink:

3 polubienia

Nie tylko serwery ma mocne! :stuck_out_tongue: :joy:

Już mnie odblokowało. Wchodzę wszędzie.

2 polubienia

U mnie drzwi pootwierane wszędzie. Sprawdziłam. Mogę wejść na wp, do benaska, do Antykwy. Za to wczoraj nie mogłam brać udziału w livie, co chwilę zrywało połączenie. Przeciążony internet?

2 polubienia

Takie są skutki podłączenia pod dilink sąsiada :stuck_out_tongue_winking_eye:
Od dawna piszą o przeciążeniu serwerów, dodatkowym zagrożeniem są hakerzy.

2 polubienia

Był jakiś ogólnoeuropejski bałagan w łączach, tyle się tylko dowiedziałem, szczegółów nie znam.

1 polubienie

Ty mi nic nie mów, że nie można do mnie wejść. Ty możesz włazić, ile Ci się podoba … Chyba jakiś młody szczyl na bramce stał i Cię nie poznał, zaraz każę mu pana birbanta przeprosić …

1 polubienie

Już jest ok.

1 polubienie