Co tak się wpienia Grzegorz Schetyna, gdy PiS chce sprawdzić w kilku

okręgach wyniki wyborów do Senatu?

Wg mnie, niech sprawdzą.

Niech sprawdzą.

1 polubienie

Niech sprawdza. Opozycja tylko czeka na pretekst do zamieszek. Ale by byla akcja gdyby pis tym sposobem zdobył 2,3 senatorów (nie ważne czy słusznie czy nie)… Opozycja by tego nie odpuscila… Poczuli by krew. Aha… Tym wyżej chodziło o “niech sprawdza” o opozycję :rofl:

1 polubienie

4 polubienia

Nie ma to dużo wspólnego ze sobą.

1 polubienie

1 polubienie

Opozycja składając protesty wyborcze, przegrywając wybory, podważa demokratyczny wybór społeczeństwa.

A potrafisz myslec o dwoch sprawach naraz? No, moze byc po kolei, ale wyniki tegoz myslenia proponowalabym zapisac…

2 polubienia

A ty potrafisz myśleć o czymś innym niż o spisku xd

A to jest cos o spisku? Od spisku to jest p. Macierewicz (gdybys nie wiedzial)…

1 polubienie

Hahaha no właśnie. Po właściwej stronie to nawet teorie spiskowe są słuszne. Tak to jest teoria spiskowa i nic więcej. Nawet jeżeli pis zdobędzie 3 senatorów to i tak będzie teoria spiskowa że zrobił to nielegalnie.

Czy Ty w ogole cokolwiek z tego rozumiesz? Mam duze watpliwosci…

2 polubienia

I nawzajem… Czego nie rozumiesz w tym co Pisze xd

No coz, wrocilo wczorajsze lapanie wlasnego ogona. Dziekuje z inteligentna dyskusje.

1 polubienie

No właśnie. Zresztą tak jak i wczoraj nie wiadomo o co chodzi. Bo lepiej wycofać się udając ofiarę i że to że mną coś nie tak niż popisać z kimś kto nie zgadza się że wszystkim. Lepiej pisać z kimś kto zgodza się nawet gdy się nie zgadza, bo nie można urazić (nie licząc mnie) Cecha ludzi pytamy(nie licząc mnie)

Zbigi, to do kolekcji obrazkow:

2 polubienia

Chodzi o połączenie dużej ilości nieważnych głosów z niewielką różnicą wyniku wyborczego…

1 polubienie

Ale dobrze ze przyznałas że inteligentna i mam nadzieję że nie poczułas się na straconej pozycji🤣

Wiem. Na razie to jedni drugich warci. Demokracja (jak widac z wypowiedzi p. K) lezy i kwiczy. A mnie juz sie chce smiac…

1 polubienie

Wyobraźcie sobie, że drużyna koszykówki przegrala mecz jednym punktem i żąda powtórzenia meczu, sprawdzenia wszystkich autow, fauli itp.
Największą hucpa jest w tym, że PiS nie ma żadnych dowodów na nieprawidłowości w głosowaniu które mogą być przyczyną protestu.

4 polubienia