Co teraz czytacie?

Zakładam, że jako ludzie kulturalni oczywiście czytacie. Nie tak jak reszta społeczeństwa, która widząc książkę, salwuje się ucieczką :stuck_out_tongue_winking_eye:

Więc co teraz czytacie Pytamki?

10 polubień

Aktualnie nic. Mam kilka książek przywiezionych z Polski,które celowo zostawiłam sobie na styczeń.

3 polubienia

A co sobie przygotowałaś?

1 polubienie

Za wcześnie by mówić

Ooo! Masz czapke niewidke?

A czytam? “Architektura i krajobrazy nad brzegami Elby w Hamburgu”

3 polubienia

Mam właśnie taką :wink:

1 polubienie

A nowa?
Bo ja mam stare wydanie albumowe

1 polubienie

haha… czapkę niewidkę :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Z przykrością oznajmiam, że aktualnie nie czytam żadnej książki, ponieważ wszystko, co u siebie mam, obczytałem. Nie jest to komfortowa sytuacja dla mnie. Idą do mnie dwa ostatnie tomy Millenium i jeszcze dwie książki, ale nie wiem jakie.

3 polubienia

“Chłopiec z burzy”,“Trzy życzenia”(polskiej autorki),“Kwiat,który nie rozkwitnie” i jeszcze jakieś dwa romansidła.

3 polubienia

Pechowo trafiłem, czy faktycznie nie czytamy?

1 polubienie

Czytam na zmianę 2 książki a potem jest sporo w kolejce… napadłam na antykwariat, więc mam ich sporo za nie duży pieniądz.
No więc teraz czytam “Smażone, zielone pomidory” i “chata wuja Toma”.
Chatę wuja Toma znałam z filmu i z opowieści na rzutniku… brutalna obrazkowa jedyna opowieść dla dorosłych, wśród bajek dla dzieci :wink:
No i postanowienie właśnie realizuje.
Zanim przeczytam, to trochę potrwa… bo książki strasznie mnie usypiają, jak kolwiek by nie były ciekawe… niestety oczy po 5 min robią się jak z ołowiu :sunglasses:

6 polubień

@Radomiła
Dopiero teraz zauwazylam z bliska
Fajny masz awatar! :+1:

1 polubienie

Czytałam “Smażone,zielone pomidory”:))

4 polubienia

Dzięki atka :wink:

1 polubienie

instrukcje obslugi zarowki ledowej obslugiwanej smartfonem.
lezalo to chyba z pol roku (dokladali do jakiegos zakupu) a teraz swieta to moze jakas dyskoteke da sie z tego zrobic?

4 polubienia

Ja jedynie oglądałam :wink:
Wiedząc,że jest na podstawie książki, mając naście lat, postanowiłam, że kiedyś przeczytam… no sporo czasu mi to zajęło :grin:

4 polubienia

Ja przeczytałem właśnie “Astrofizyka dla zabieganych” teraz czytam “Zabójcze święta” “Tekst” i jedną książkę o tańcu.
W kolejce czeka min realizacja i ustawianie dźwięku…

3 polubienia

Materiały do kursu :stuck_out_tongue_winking_eye:

5 polubień

Dom dzienny, dom nocny - Tokarczuk (papierowa)
Nocna Runda _ Lee Child (audio)

4 polubienia