Co ukryłem na tym zdjęciu?

Na koniec urlopu postawiłem na zabawę … Jest co pić, co jeść … Więc jedzcie, pijcie i odpowiadajcie, co zakryłem białym paskiem.

Ben

Mam nadzieję, że nikt za pierwszym razem nie odgadnie … :shushing_face:
Nad nagrodą pomyślę …

Misia Barei :slight_smile:

1 polubienie

Misia Barei już ktoś kiedyś tak wiózł …

Nie, to nie miś tam jest :grin:

To dobrze, bo gdyby się urwał, to by spadł z wysoka :slight_smile:

1 polubienie

To były miś upadły :grin:

1 polubienie

Nie dość, że upadły, to jeszcze w rozsypce :slight_smile:

2 polubienia

Cos mi sie kojarzy, ale kiepsko. Bareja to inny helikopter :joy:
Te sa przeznaczone do prac w trudnych warunkach, więc może jakaś tratwa ratunkowa lub zaopatrzenie? Chyba, ze lot pokazowy to i PiSbus moznaby podczepic w celu odlotu na pelne morze :wink:

rozwalonego spadochroniarza

Zbiornik z czymś np.z wodą?

1 polubienie

NIE: Miś, tratwa, zaopatrzenie, PiSbus, rozwalony spadochroniarz, zbiornik z czymś.

Co ukryłem na zdjęciu? :face_with_hand_over_mouth:

pewnie jakiś wybuch w tle, który spowodowali Ukraińcy

1 polubienie

NIE: Miś, tratwa, zaopatrzenie, PiSbus, rozwalony spadochroniarz, zbiornik z czymś, wybuch w tle.

Co ukryłem na zdjęciu? :face_with_hand_over_mouth:

oni tam takie cuda robią, czasem nisko nad ziemią, że sama nie podejrzewałam się wcześniej o zainteresowanie w tym temacie

1 polubienie

może drona puścił

1 polubienie

Ja to zdjęcie osobiście robiłem. (Ot taka malutka podpowiedź). Na wojnie zdjęcia nie robiłem.

1 polubienie

iiii…a już spisek wietrzyłam :joy: Toś pewnie bociana złapał w locie alob innego zurawia

1 polubienie

NIE: Miś, tratwa, zaopatrzenie, PiSbus, rozwalony spadochroniarz, zbiornik z czymś, wybuch w tle, dron, bocian, żuraw.

Wilgę?

1 polubienie

NIE: Miś, tratwa, zaopatrzenie, PiSbus, rozwalony spadochroniarz, zbiornik z czymś, wybuch w tle, dron, bocian, żuraw, wilga
:beer: :beer:

1 polubienie

pewnie Airbusa, albo coś innego co akurat leciało lub drugi taki Heli kopter

1 polubienie