Co ukryłem na tym zdjęciu?

W Polsce?
Moze pomnik Kaczynskiego? :joy::joy::joy:
Wyglada, ze ma cos podwieszonego, w przeciwnym przypadku, znając Twoje zainteresowania ornitologią postawilabym na klucz dzikich kaczek :wink:

1 polubienie

NIE: Miś, tratwa, zaopatrzenie, PiSbus, rozwalony spadochroniarz, zbiornik z czymś, wybuch w tle, dron, bocian, żuraw, wilga, airbus, drugi helikopter

NIE: Miś, tratwa, zaopatrzenie, PiSbus, rozwalony spadochroniarz, zbiornik z czymś, wybuch w tle, dron, bocian, żuraw, wilga, airbus, drugi helikopter, pomnik Ka… ka … czyńskiego (tfu) :crazy_face:

2 polubienia

Tam w tym powietrzu jest coś, co normalnie w powietrzu raczej rzadko bywa, ale oczywiście czasem bywa. No i zdecydowanie nie tak wysoko …
Staram się Wam telepatycznie przekazać, co tam było, ale ze mnie kiepski telepata …

1 polubienie

Domek jednorodzinny? :wink:

1 polubienie

Aż mnie zatelepało. :grinning:

3 polubienia

NIE: Miś, tratwa, zaopatrzenie, PiSbus, rozwalony spadochroniarz, zbiornik z czymś, wybuch w tle, dron, bocian, żuraw, wilga, airbus, drugi helikopter, pomnik Kaczyńskiego, domek jednorodzinny

Pegaz? Bo o latajacych krowach nie słyszałam?

1 polubienie

NIE: Miś, tratwa, zaopatrzenie, PiSbus, rozwalony spadochroniarz, zbiornik z czymś, wybuch w tle, dron, bocian, żuraw, wilga, airbus, drugi helikopter, pomnik Kaczyńskiego, domek jednorodzinny, pegaz.

Tam nie ma nic, co żyje. Czyli jest to coś, co nie żyje.

No teraz to już zgadniecie. Tyle podpowiedziałem …

1 polubienie

Lepiej dostać telepata niż telemata … :crazy_face:

2 polubienia

TRUP! :joy:

2 polubienia

NIE: Miś, tratwa, zaopatrzenie, PiSbus, rozwalony spadochroniarz, zbiornik z czymś, wybuch w tle, dron, bocian, żuraw, wilga, airbus, drugi helikopter, pomnik Kaczyńskiego, domek jednorodzinny, pegaz, trup

Ale, ale UWAGA!

Na to czasem można powiedzieć TRUP! Zdarza się, że ktoś tak powie.

Tak więc elsie, dzięki Tobie społeczność Pytamy dostała porządną podpowiedź!

No teraz to już z palcem w trupie odgadniecie … :grin:

1 polubienie

Stary samolot?
To nie bylby prostokat w te strone, bo jednak inny ksztalt.
Samochody nie lataja w powietrzu, chyba, ze to serial A-team. Chyba sie poddam.

1 polubienie

balon

1 polubienie

NIE: Miś, tratwa, zaopatrzenie, PiSbus, rozwalony spadochroniarz, zbiornik z czymś, wybuch w tle, dron, bocian, żuraw, wilga, airbus, drugi helikopter, pomnik Kaczyńskiego, domek jednorodzinny, pegaz, stary samolot

1 polubienie

NIE: Miś, tratwa, zaopatrzenie, PiSbus, rozwalony spadochroniarz, zbiornik z czymś, wybuch w tle, dron, bocian, żuraw, wilga, airbus, drugi helikopter, pomnik Kaczyńskiego, domek jednorodzinny, pegaz, stary samolot, balon

Już tak niewiele rzeczy zostało do wymienienia …

2 polubienia

Pomnik

1 polubienie

NIE: Miś, tratwa, zaopatrzenie, PiSbus, rozwalony spadochroniarz, zbiornik z czymś, wybuch w tle, dron, bocian, żuraw, wilga, airbus, drugi helikopter, pomnik Kaczyńskiego, domek jednorodzinny, pegaz, stary samolot, pomnik

A szukałem takiego helikoptera z pomnikiem, dobrze, że nie dałem, bo waćpani joko by właśnie odgadła … I by było po zabawie …

1 polubienie

Pewnie zbiornik na wode do gaszenia pozarow tez nie.
Co moze nisko latac i tylko czasem. I do tego zywe nie jest?

2 polubienia

Zbiornik już był. A gdzie benasek napisał, ze to coś lata? :shushing_face:

To tam raczej nie latało … To zależy zresztą, jak rozumiemy słowo latać? Bo jak tam ktoś cegłę zrzucił, to ona lata?

Ale na cegłę nikt chyba trup nigdy nie powiedział …

.
.
.
.

Czy powiedział? :face_with_peeking_eye:

1 polubienie