Co uważasz za swe najwieksze osiągniecie?

Nie wymażę tego, choćbym się zesr… Próbowałem. To we mnie wrosło, tak, jak wspomnienie obudzenia się obok martwej żony. Tego też nie umiem zapomnieć. Trudno, trzeba z tym żyć.

3 polubienia

No tak…Trudno to sobie wyobrazić…
Masz racje…
Ja tez"pamietam" jak sie topiłem…A mialem chyba 4-5 lat…
Pamietam napastującego mnie zwyrodnialca-pedała z sąsiedztwa…Złego słowa użyłem,mówiąc,"wymazać"bo wstrząsów sie nie da wymazać…
Bardziej chodziło mi o nauke życia z tym bagażem…

1 polubienie

Myślę, że każdy ma jakiś “bagaż” w swym życiu. Mniejsza o większość.

4 polubienia

Rok 2003…Stracilem samochód,okradziono mi dom a potem 3 razy wegiel z piwnicy…Kontakty z policją tylko wzmogly frustracje…Wszystko umorzone…Kraj dyktatury bandytyzmu…Wtedy definitywnie skonczyly sie tez moje kontakty z mediami…
Nie widzialem wówczas zycia w kolorach… :thinking:
Ale wychodzenie z tego to tez sukces którym można sie pochwalić…

3 polubienia

Prawdę mówiąc, to po tymi rządami wraca ten czas, który opisałeś.

Teraz spadam z forum, bo mam co innego co zrobienia. Zamelduję się później.

Każdy ma w swoim życiu coś, czego nie zrobiłby wiedząc co to zrobienie ze sobą przyniesie. Nie ma takiej osoby, która nie chciałaby cofnąć czasu do pewnego momentu, po to, by coś zrobić inaczej.
Nie ze wszystkiego co w życiu zrobiliśmy jesteśmy dumni lub zadowoleni, ale po to jest życie, by się uczyć i po to są błędy, by ich nie powtarzać.
A ja? Jak to ja - nie napiszę o sobie. Nie potrafię, wiedząc, że wszyscy wszystko będą wtedy o mnie wiedzieli :blush:

5 polubień

Ja wyżej napisałem…I wiem ze "wszyscy"i tak malo o mnie wiedzą :innocent:
Nie ma wiedzy bez poznania!
Wiedza bez poznania to surogat.
Oczywiście nie potępiam Twego wyboru.
Jedynie jako ekstrawertyk,jestem wrogiem rodo,braku nazwisk na drzwiach i całego tego cyrku który jeszcze bardziej nas od siebie separuje…

4 polubienia

Ja też, zdecydowanie.

1 polubienie

Gra! A Twoje rękodzieła?:slight_smile:

1 polubienie

Ale nie papier.

1 polubienie

Uważasz, że zasługują na nazwę rękodzieła? Cieszę się, bo widziałaś je “na żywo” :slight_smile: No, może to jest i jakieś osiągnięcie, choć w szkole plastyka, to był najbardziej nielubiany przez mnie przedmiot, a tu proszę… kocham papier, sznurek i wyżywam się :slight_smile: Robię coś dla siebie, obdarowuję bliskich i cieszę się gdy komuś się spodoba. Teraz, gdy wprowadzono NDG nawet bezpiecznie sprzedaję.

4 polubienia

Otóż to :slight_smile:
Twoje rękodzieła są piękne.:kissing_heart:

3 polubienia

Za dni klika pokażę toporek z lat 80 ubiegłego wieku który obrósł rdzą. Obecnie po polerce otrzymuje kolejne warstwy lakieru, nowa rękojeść się szykuje.

2 polubienia

to moja zabawa z sufitem. 1 raz robiłem i skos usuwałem


ściany na weekend czekają. to coś na nich to stary klej

2 polubienia

Dziękuję :slight_smile:

1 polubienie

Jestem cały czas w procesie… szkoły ukończone, praca jest, rodzina założona: dzieci małe jeszcze… śpiewałam kilka lat w chórze - bardzo fajnie mi szło, rozwinęłam się tam… Coś bym nowego zaczęła, wszystko jeszcze w zarysie… pożyję, zobaczę…

5 polubień

Bardzo lubiłam śpiewać w chórze. Na pierwszym roku studiow śpiewaliśmy “Odę do radości”; w roku przejścia na emeryturę - Mozarta Requiem. Dziwnie się darzy…

5 polubień

I juz na tym etapie z pewnością zauważasz ze to duzo.Trzymam kciuki jak za kazdego kto nie siedzi z założonymi rękami :wink:

3 polubienia

Miewałem takich osiągnięć kilka, różnej skali.
Najpierw szkoła - na maturze miałem drugą lokatę w całej szkole (6 klas maturalnych) jeśli chodzi o średnią ocen z egzaminów. Niedługo potem zdawałem na studia – i tu miałem pierwsze miejsce pod względem liczby punktów na całym wydziale (przyjęto ok. 60 osób). Naprawdę bylem dumny z obu osiągnięć.
Później praca zawodowa - bardzo szybko przebiłem się do “czołówki” twórców map, kilka moich opracowań (atlas samochodowy Polski, mapy krajoznawcze regionów, atlas Warszawy dla kierowców) zdobyło I nagrodę na Targach Poznańskich. Sukcesy zawodowe przez wiele lat były moimi największymi osiągnięciami.

10 polubień

Gratuluję @Bingola :))

2 polubienia