Co w sobie lubicie?

To, że potrafię być “neutralizatorem” wielu napięć. Mnie samą też jest niesamowicie trudno wkurzyć. Uśmiecham się tylko w duchu, gdy ktoś nazywa mnie oazą spokoju lub pyta jak ja to robię, że się nie denerwuję. A ja nie robię nic. Może to deficyt jakiegoś rodzaju emocji. Jeśli tak, to bardzo mi on odpowiada :wink:
Także to, że wielu mi ufa na tyle, by podzielić się ze mną swoimi kłopotami, z którymi nie mają odwagi podzielić się z innymi.

5 polubień

Czyli jestes jak…baza.Do Ciebie sie wraca!
Ale i pewnie czegos od Ciebie oczekuje…
Tak czy siak,przyciągasz.
Bardzo fajne!

2 polubienia

A co to za licho? :smiley:

3 polubienia

Przerwa…, między zębami.

3 polubienia

A konkretnie między jedynkami górnymi. Najczęściej jest wynikiem przerostu wędzidełka wargi górnej. Bardzo urocza i nieistotna wada zgryzu. Zauważyłam, że ludzie mający ją przeważnie są bardzo sympatyczni :wink:

4 polubienia

A przerwa miedzy,dwojkami gornymi,tez sie liczy)))

2 polubienia

Tak Cię obserwuję i chyba skłonna jestem stwierdzić, że przerwa między dwójkami też wpływa na “sympatyczność” jej posiadacza :wink:

4 polubienia

Charakter, optymizm, uśmiech :slightly_smiling_face:

3 polubienia

Potwierdzam :raising_hand_woman:
Ja mam jedynki oddzielone od siebie+ górne dwójki wraz z resztą (już złączone) oddzielone od jedynek mniejszymi przerwami. W ten sposób jedynki są całkiem odizolowane od reszty uzębienia :wink:
Niektórzy to uważają za defekt estetyczny, inni za coś atrakcyjnego. Ja bardzo lubię te przerwy i nie dałabym ich sobie usunąć :slight_smile:

5 polubień

Vera, to tak jak z włosami koloru blond. Jedni uważają, że to atrakcja a drudzy, że defekt :wink:

3 polubienia

Jakem PELAGIA to :slight_smile:
Samochwała - Jan Brzechwa - Piosenki dla dzieci 👧🏻 👗💍 - YouTube
:wink:

3 polubienia

Brzechwa jest znakomity (podobnie jak Tuwim!).

2 polubienia

Brzmi jak …diaspora :innocent:

1 polubienie

Umiejętność odnalezienia się w każdej sytuacji i dogadanie się prawie ze wszystkimi.
Tego nauczyłam się przez lata w mojej pracy z klientami.
Nigdy nie kłamię, bo zwyczajnie nie potrafię i nawet mi się nie chce.
Zamiłowanie do czystości i porządku.
A najbardziej lubię moje pier dol…ięcie we łbie :stuck_out_tongue:
Jestem tak samo zwariowana jak kiedyś i uwielbiam robić jaja :stuck_out_tongue:
Z wyglądu prawie nic nie lubię, ale staram się dbać o siebie i tym sobie poprawiać humor.
A gdybym miała wymieniac czego nie lubię, to lista byłaby o wiele dłuższa .

5 polubień

No i co Ty chrzanisz???
Przeciez Ty jestes sliczna!!!

4 polubienia

Dzięki :heart:
Tak samo myślę, że Ty jesteś przystojny :heart:
Jesteś bardzo miły i kochany !:heart::heart:

3 polubienia

Potwierdzam. Fantastyczna szprycha @anon80021811 jest! :blush:

4 polubienia

Jezus jakich ja tu mam zajebistych kumpli!:heart::heart::heart:
Birbant wcale tak nie uważam, ale jesteś przekochany :heart::heart:
Od razu lepiej na duchu i sercu !
:heart::heart::heart:

2 polubienia

Ty se tam możesz nie uważać. Ale nie byłbym birbantem, gdybym na urodzie bab się nie znał. Jestem nie tylko przekochany, ale przekonany, że masz urodę, że hej! :blush:

3 polubienia

Lubią swoją sylwetkę, wzrost, wlosy i oczy. Lubię to że nie daję sobie w kaszę dmuchać. Lubię swoją nieobliczalność, dystans do siebie.

2 polubienia