Co w sobie lubicie?

W sobie, to ja piwo lubię.

Ja wolę w butelce bo te we mnie wysikuję.

W butelce piwo u mnie jest chwilowo. W organizmie też, więc należy uzupełniać.

1 polubienie

Dziekuje…
I tak sobie pomyslalem ze gdybys mnie zobaczyla pod koniec liceum :rofl:Wlosy poza ramiona,broda i wasy:)))

1 polubienie

Wszystko.

2 polubienia

A jednak dałaś sie zwieść i zostawiłaś"zayebistych kumpli" :innocent:
Nie wiem dlaczego mi na dole wyskoczył ten temat ale…Klimacik był :relaxed:

Znowu ktoś stare pytania pozycjonuje z nudów? :upside_down_face:

1 polubienie

Tym bawi sie przynajmniej 4-5 osób a w tym przypadku ja to zrobilem bo mi na dole wyskoczyło a nie pamietalem treści.
Stare nie znaczy gorsze a najczesciej znaczy znacznie ciekawsze.
I absolutnie nie znudów.A wrecz przeciwnie.Aby tej nudy uniknąć.

3 polubienia

@collins02 Nie wiedziałam…:upside_down_face:

Widać zawsze po ostatnim wpisie.

Np. to, że mi mój brzuch nie przeszkadza (pewnie dlatego, że jestem w stanie go nadal wciągnąć).

1 polubienie

Nigdy juz nie bede jak w liceum.Ale wtedy gralem,jezdzilem,biegalem…I tak az do 32-34 lat…A potem masz coraz mniej partnerow nawet do ping ponga.I zostaje tylko rower…
Ale i tak moge powiedziec to samo co Ty.Wciaz :innocent:

1 polubienie

Jestem WYJĄTKOWO NIEPUNKTUALNA :innocent:

1 polubienie

Tak serio to JA SIEBIE LUBIĘ, a nie " coś w sobie" :wink:

3 polubienia

Dalej tak masz?

Poważnie nic w sobie nigdy nie lubisz? Myślałem, że kobiety lubią to w sobie :wink:

Wszystko mi się podoba. Najbardziej chyba szczerość i “prawdziwość”. Kto osobiście mnie zna,ten wie co mam na myśli. :slight_smile:

2 polubienia

Lubię siebie za to, że inni lubią mnie bardziej, niż ja sam siebie. :upside_down_face:

3 polubienia

Z biegiem czasu coraz bardziej lubię moja osobowość, charakter, wiedzę itp. Coraz mniej zaś lubię moje ciało bo coraz bardziej mnie ogranicza. Najbardziej stawy.

4 polubienia

Ja lubię swoja inteligencję, poczucie humoru, dystans do samego siebie a także spokój i opanowanie. Lubię też swój głos (a podobno mam miły :slight_smile: )

7 polubień