Co wiecie o poczciwych pszczółkach?

O poczciwych pszczółkach wiem tyle, że wcale takie poczciwe nie są.

1 polubienie

Pszczółki - Wieś w woj pomorskim w powiecie gdańskim w gminie Pszczółki niedaleko Trójmiasta.

W Pszczółkach żyją 4132 osoby i znajduje się tam Muzeum Miodu a raz w roku mają tam jego święto.
Więcej można sobie o Pszczółkach znaleźć w necie.

Quiz poszedł mi cienko, jak to zresztą w środę. Chyba połowę miałem prawidłowo, pozostałe minimalnie źle :stuck_out_tongue:

4 polubienia

Byłem w tych Pszczółkach.

1 polubienie

Ach! Nie bądźmy od razu pasymistami! No chyba, że ktoś jest urodzonym pesymistą😉

Domyśliłem się, że pszczółki mają limit w zapylaniu, ale nie sądziłem, że ja mam limit w ilości napisanych postów. Stąd dopiero teraz mogłem odpowiedzieć.

Osiolek mial tylko dwa zloby…

No widzisz, i gdzie tutaj sprawiedliwość dziejowa! Mam pytanie, jak długo będę na “kwarantannie postowej”?

Kłótliwy jakis… :wink:

1 polubienie

Kłótliwy? Dlaczego? Nigdy bym na to nie wpadł😪

1 polubienie

No juz dobrze, o swoje trzeba sie upomniec :wink:

1 polubienie

Uwagę, znaczy się? Masz ją😉

image

1 polubienie

Pesymizm to nie moje klimaty. Po prostu jestem do bólu realistą. Przez takie właśnie podejście do życia, czasami przez hurraoptymistów jestem posądzany o pesymizm. :wink:

1 polubienie

Lubię żartować, nie wiem jak Ty. Jestem też leniwy jak wskazuje mój nick. Dla odmiany nie lubię za dużo myśleć.

1 polubienie

Ładne! :kissing_heart:

Ja tez kiedyś popełniłem QUIZ o pszczołach. Spróbujecie?

2 polubienia

Tu już tak dobrze nie było. 10|15

1 polubienie

Dobrze zarlo, dwa ostatnie zle 13/15

2 polubienia

Tak mi przykro! :sleepy:

2 polubienia

Zasięgnij o mnie opinii na forum. Każdy potwierdzi, że jestem potwornym ponurakiem i gburem. :sunglasses:

1 polubienie