Co wiecie o poczciwych pszczółkach?

Przepraszam jeżeli uraziłem. Nie to było moją intencją. Staram się tylko ogarnąć to miejsce, a takt chyba nie jest moją mocną stroną😉

1 polubienie

Nie przejmuj się. Takty to domena muzyków. Jak nim nie jestem. :wink:

Bardzo Ci zależy na tym, by to potwierdzić? :wink: :joy:

1 polubienie

Całymi latami na to czekam. :joy:

1 polubienie

Wiedziałam!
No to masz pecha kolego. Jestem okropnie wredna i jak komuś na czymś zależy, to nie zrobię tego :stuck_out_tongue_winking_eye: :upside_down_face: :joy:

1 polubienie

Za to dobrze tańczę. To mój żywioł😉

1 polubienie

To teraz niemiłosiernie zaczęło mi zależeć, abyś nigdy, ale to przenigdy nie przelewała żadnej kwoty powyżej 10 tys. na moje konto, które za chwilę Ci podam. :rofl: :rofl:

2 polubienia

A ja dobrze, że nie tańczę! :wink:

Ależ oczywiście, ze podaj, bo ja i tak zawsze złośliwie mylę się przy wpisywaniu numeru i to, co prbuję wysłać wraca mi . Czy hasło też podasz? Sympatyczne są takie komplety.

1 polubienie

Hasło: Żyrafy wchodzą do szafy. :sweat_smile:

1 polubienie

A właśnie mam zupełnie zbędne 9800. Ale na nieprzelewaniu takiej kwoty akurat Ci nie zależy, więc nie będę jej przelewać. Szkoda, bo naprawdę mi zawadza i nie mam co z tym zrobić. Ale to nic. Poszukam kogoś, kto nie lubi kwot powyżej 9tys.

2 polubienia

Jak w euro to moge wziac, akurat zmiesci sie w przelewach nie podlegajacych kontroli. :wink:

1 polubienie

Osobiście nie znam nikogo, kto by takiej kwoty nie polubił, więc nie mogę Ci pomóc. Męcz się sama z tym szukaniem. :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Rozumiem👍Też pewnych rzeczy nie robię i dobrze mi z tym😉

1 polubienie

Hasło masz bardzo podobne do mojego. Ja mam: Hipopotamy wychodzą ze ściany.

1 polubienie

A nie pawiany? :thinking:

1 polubienie

Mógłbym prosić o ewentualne podzielenie się ze mną? Na zasadzie: krąży złoty pieniążek w postaci euro. Z góry bardzo dziękuję😘

2 polubienia

Nie… Nie pawiany. Hipopotamy są ładniejsze i rym jest bardziej finezyjny, a nie taki oczywisty. Jestem bardziej skomplikowaną istotą niż Ty :stuck_out_tongue_winking_eye:

No gdybyś napisała, że nienawidzisz takiej kwoty i że utrudniłaby Ci życie i popsuła humor do końca tygodnia, to co innego. A tak??? Sama muszę kogoś takiego poszukać :joy:

1 polubienie

Jeszcze bardziej niż ja??:flushed:
Szok i niedowierzanie! :grinning:

1 polubienie