ps doceniam moc rozmowy z Wami, ale mimo to proporcje uległy dziwnemu zaburzeniu poniżej przepony… ![]()
Jeśli nie zmienię nawyków to i w sweterki nie wejdę
![]()
ps doceniam moc rozmowy z Wami, ale mimo to proporcje uległy dziwnemu zaburzeniu poniżej przepony… ![]()
Jeśli nie zmienię nawyków to i w sweterki nie wejdę
![]()
Kalorie najlepiej spala alkohol
homonim okazyjny dla @Nunu
Kup sobie sweterek
a xxxxx na rowerek.
Jak Cię xxxxx raz i drugi zleje.
to sylwetka wyszczupleje. ![]()
jak rozwiążę to może zaserduszkuję, bo na razie nie rozumiem
W miejsce iksów dwa takie same wyrazy o innym znaczeniu pasujące to kontekstu rymowanki.
Co ja widzę? Trzy Wenusy?
![]()
Fachowo to sie Trzy Gracje nazywa…
brzuch to mam jak Gracja już
albo Kokosz
Od razy fachowo? Do temata kolegi @ZiraaeL nawiązałem.
No tak, ale one są rozebrane a ja potrzebuję sie ubrać i żeby mi ten ubiór starczył na trochę a nie w tyłku nie wchodził ![]()
Jak się zmęczę to się spocę. To przemawia jednak za ubraniami.
Ja już od dawna wiedziałem, że owszem, ludzie za mało się ruszają, ale przede wszystkim za dużo jedzą w stosunku do swoich potrzeb energetycznych.
Mnie za obcisłe sweterki nie grożą.Miało być pięknie a jest bezwzględnie.Jak będzie mnie stać na różne różności nie zdrowe,to będę się martwił i powtarzał sobie -jest nas dwóch,ja i mój brzuch ![]()