Co z humoreską?

Awatar usunęła.
Śpieszmy się kochać userów pytamy. Tak szybko odchodzą i osłabiają ten portal.

4 polubienia

Póki co, tylko awatar. Myślę, że nas nie opuści.

5 polubień

Może zmienia awatar, poczekam bo szkoda by była gdyby faktycznie odeszła

3 polubienia

Kilka swoich tekstów usunęła.
Nie czytam wszystkiego, nawet gdy tu z Wami piszę. Ale coś mi się rzuciło w oczy, że była strofowana za pytania.

3 polubienia

…co nie zmienia faktu, że przyczynia się do “ruchu” na forum, a wielki w tym względzie deficyt…

3 polubienia

Chyba się za bardzo przejęła, ale skoro nadal czyta, to pewnie i coś napisze jak jej już przejdzie :wink:

1 polubienie

Gdyby każdy czytający zostawił tu kilka postów dziennie, to ruch większy będzie niż na fejsie :wink:

2 polubienia

A jest tu w ogóle opcja usunięcia konta, bo jakoś nie mogę się doszukać?

1 polubienie

Po co Ci taka wiedza @czarny_rycerz?

1 polubienie

Lubię wiedzieć. Nie lubię żyć w nieświadomości. :wink:
Jakiś czas temu szukałem, ale nie znalazłem.

2 polubienia

Trzeba pisać podanie do Ministra Zdrowia. Należy przedstawić dokumenty wystawione przez niezależną komisję lekarską. Musisz udowodnić, że dalsze uczestnictwo na forum spowoduje trwały uszczerbek w psychice.

Mi kilkakrotnie udzielono zgody za sam wygląd :crazy_face:
Nie wiem czy Ty się zakwalifikujesz :thinking:

5 polubień

Masz szczęście z takim wyglądem. U mnie wszelkie komisje nie wchodzą w rachubę - twarzowe nie opłacone. :grin:

2 polubienia

Czarny rycerz,jak się chce usunąć konto,trzeba napisac do admina. On usuwa :slight_smile:

3 polubienia

Samodzielnie nie można? Normalnie jak w PZPR - zapisać się było łatwo, a z wypisem problemy. :wink:

2 polubienia

Nie można samodzielnie.

Nie narzekaj. Problemów z “wypisem” nie ma. Żadnych. Uważam jednak, że nawet jeśli chwilowo nie chce się pisać, to po co się wypisywać? Potem się zachce i co? Zaczynać jako ktoś nowy, kogo nikt nie zna? :wink:

4 polubienia

Sam widzisz, że zostać musisz.
No chyba, że masz rodzinę w Ministerstwie :wink:

3 polubienia

Uważam, że to bardzo nie w porządku, że takie opcji nie ma dostępnej. Skoro mogłem się tu bez problemu założyć konto, dlaczego mam potem kogoś prosić o usunięcie?

2 polubienia

No ale to wszędzie tak jest. Na każdym forum. Tak mi się przynajmniej wydaje :slightly_smiling_face:

2 polubienia

Niestety nie mam w rodzinie ministrów, polityków i temu podobnych. Na przyszłość też perspektywy są raczej niepewne, bo przykładowo syn chce zostać palaczem w kotłowni na transatlantyku. :rofl: :rofl: :rofl:

2 polubienia