Co z tą Szwecją?

Pytamy stare bardzo różniło się od obecnego i moderator ma tutaj więcej możliwości.
Dlatego powiem Ci, że my widzimy Twój adres IP i przypisane do niego konta, więc nie musisz mi opowiadać kiedy tu byłaś, bo ja mam to jak na dłoni przedstawione, mało tego, nawet mogę czytać Twoje usunięte pytania i posty z konta anonimizowanego.
Wystarczy, czy mam pisać dalej?

1 polubienie

Stare Kiejkuty to tam torturowało CIA podejrzanych o terroryzm

2 polubienia

Wiem, że mój adres IP jest widoczny dla moderacji. Nie mam nic przeciwko temu.
Przez rok zmieniło się moje spojrzenie na wiele spraw .

Nie wiedziałam.

1 polubienie

To już wiesz :slight_smile:

1 polubienie

Nie ma sprawy i zostawmy co było, baw się dobrze, dyskutuj do woli, zapraszamy.

2 polubienia

Dzięki.:slightly_smiling_face:
Na pewno nie będę tu pisała już prowokacyjnych bzdur, by odreagować stres bombardujących mnie informacji wywołującymi ciągle poczucie zagrożenia wciągania nas w cudzy konflikt. Dawno już się przestałam tym stresować zresztą. Trochę tęsknię za dawnym pytamy, gdzie dyskutowało się o mydlę i powidle w miłym towarzystwie
Pzdr

1 polubienie

Hmmm…niewątpliwie czas zacząć korzystać z dobrodziejstw VPN, zanim wejdzie się na https://forum.pytamy.online

1 polubienie

Wolność, Tomku w swoim domku :smile:

1 polubienie

W Kiejkutach byl za komuny osrodek szkoleniowy dla szpiegów. Teraz chyba czesciowo przejety przez CIA? :wink: Bo w przyrodzie nic nie ginie…
Co do dyskusji? OK.
Tylko mnie nie denerwuj, ze ruskim pijawkom cos się należy. Stara jestem i pamietam jak nas traktowali jak kolonię.
Może nieco lepiej niz krol Leopold Kongo, ale???

1 polubienie

Wczesniej, za komuny byl to osrodek szkoleniowy dla szpiegów. Pod scislym nadzorem GRU i KGB.

1 polubienie

Spokojnie, to chyba zalezy od dostawcy netu? Alo kaprysu przyrody? Mnie dlugi czas lokalizowalo gdzieś w Norwegii niedaleko bieguna.

1 polubienie

A mnie w Warszawie.

1 polubienie

Istnieją precyzyjniejsze lokalizatory od tych, na których sugestie się powołujecie. W nich przesunięcia fazowe kontynentów umożliwiające Norwegii zajęcie pozycji niedaleko bieguna są wykluczone.

Nic mi nie mów, GPS wyskalowany na modłę USA kilkanascie lat temu przy plaży w Alicante wskzywal mi, że powinnam znajdowac sie w morzu, na głębokości 7 metrów :rofl::rofl::rofl:

Jako szpieg byłabym cwansza​:rofl: Lepiej bym się kamuflowana.:wink:
Nie ma zamiaru tu nikogo denerwować ani tym bardziej obrażać.
Nie jestem dumna z moich wypowiedzi atakujących ludzi z Ukrainy. Może nawet przyszłam tu częściowo, by je wyprostować. Choć głównie zwykle, niepolityczne tematy bardziej mnie interesują.
Żeby też nie kłamać dalej nie mam dobrego zdania o ich państwie i władzach, ale o władzach rosyjskich mam jeszcze gorsze.
Mam nadzieję, że się dogadają i skończy się bezsensowne zabijanie ludzi, a reszta świata odetchnie. Nie widzę realnej szansy, by mogli odbić co stracili, mogą najwyżej stracić więcej. Przedłuży się też cierpienie ludzkie, stąd takie moje wypowiedzi w innym wątku. Może się z tym ktoś nie zgadzać, ale tak to widzę. Tu już kończę offtop