Co z tą zmianą czasu?

Mam przesuwać zegarek czy nie? Może wirus rzucił mi się na głowę?

1 polubienie

O drugiej ustaw, że jest trzecia. Dzisiaj śpimy krócej. A ja się jeszcze nie położyłam. Ale za to rozwiązałam już zagadki Bingoli i wysłałam komplecik. Bo potem, to albo się nie chce albo coś innego jest do roboty, albo nie umiem :joy:

3 polubienia

Jesteś GENIALNA! Ja przestawiłam wieczorem a teraz stwierdziłam, że zwariowałam… Ufff, ulżyło mi :innocent:

1 polubienie

jutro tez jest dzien

2 polubienia

Mi się jeszcze nie chce spać :grin:

sen mara

1 polubienie

Komplecik mu też wysłałem… No to ma teraz co najmniej dwa :slight_smile:

1 polubienie

Że Ty wyślesz komplecik i że szybko, to mnie akurat jakoś nie dziwi. Ani troszkę :sweat_smile: Nie wiesz przypadkiem, dlaczego? :joy:
Ale za to, że mi się udało odgadnąć drugi rebus, to mi się należy nie byle jaka pochwała! :blush:

2 polubienia

Pochwała to mało, dołożyłbym jeszcze spora dozę szacunku … No i bez kota rozwiązałaś! Dlatego uważam, że masz spory potencjał w tej materii i już niedługo sama zaczniesz wymyślać zagadki, rebusy i kalambury. Ja wtedy będę musiał sprawić sobie więcej kotów, by je rozwiązać :slightly_smiling_face:

1 polubienie

:joy: :joy: :joy:

1 polubienie

Jeszcze w łóżku zaglądam do komórki: o! czas stawać.
Podnoszę się, rzut oka na zwykły zegar: co jest? jeszcze mam godzinkę.
I przypomniałem sobie o zmianie czasu. I uświadomiłem sobie że czasem inni za nas myślą i czynią.

2 polubienia

Mój kot - konkretnie Mroczka, tak mi swego czasu przesunął zegarek, Że ten spadł z komody na ziemię i przestał chodzić … Dopiero co niedawno odebrałem go od zegarmistrza …

3 polubienia

masz takie zegarki?
typu trybiki i sila ciazenia ? ewentualna akcja kota jest dla mnie zrozumiala :wink:

2 polubienia

Mam mechaniczny zegarek, który teoretycznie nie powinien po upadku przestać chodzić. (Atlantic Worldmaster). No, ale on ma około 50 lat … Więc miał chyba jednak prawo. Noszę taki zegarek i go na chwilę położyłem. Mroczce się to nie spodobało …

1 polubienie

A, to miałeś czas STAŁY! :sweat_smile:

1 polubienie

Jak nie jak tak. Nasze życie jest podporządkowane zegarowi. Jedna z niewielu rzeczy ktora wszystkich traktuje równo, której nikt nie ucieknie i z którą każdy musi się… liczyć.

1 polubienie

Wyczaił moment kiedy go zdjąłeś i zrobił to co pewnie od jakiegoś czasu planował.
Wyrafinowane kocisko. :grinning:

1 polubienie