To ja juz nie zyje (albo jeszcze…) ![]()
Miałabym dokąd iść. Wiem, że w dwóch domach mogłabym zatrzymać się na bardzo, bardzo długo, w kilku innych na tydzień? miesiąc? może kilka miesięcy. Ale… nie wyobrażam sobie ogromu tej walizki ![]()
czyli na golasa? ![]()
Ładnie powiedziane.
Dzięki ![]()
Zalezy od pory roku… ![]()