Co znalazłoby się w waszej takiej walizce, i czy masz z nią dokąd iść??

To ja juz nie zyje (albo jeszcze…) :sweat_smile:

Miałabym dokąd iść. Wiem, że w dwóch domach mogłabym zatrzymać się na bardzo, bardzo długo, w kilku innych na tydzień? miesiąc? może kilka miesięcy. Ale… nie wyobrażam sobie ogromu tej walizki :slight_smile:

czyli na golasa? :innocent:

Ładnie powiedziane.

Dzięki :slight_smile:

Zalezy od pory roku… :innocent: